Kariyer.net, video iş görüşmesi platformu HR Venue'ye ortak oldu
Kariyer

Kariyer.net, video iş görüşmesi platformu HR Venue'ye ortak oldu

Kariyer.net, geçen yıl size tanıttığımız canlı bağlantı gerektirmeyen dijital video iş görüşmesi platformu HR Venue'ye ortak oldu.

Şirketler ve adaylar için büyük kolaylık sağlayan HR Venue'de ilk aşamada aday ile insan kaynakları uzmanının canlı olarak sisteme kayıt olması dahi gerekmiyor. HR Venue'nin detayları için daha önce yazdığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

Son 1.5 yılda 1080 IK profesyonelinin HR Venue üzerinden 15.785 iş görüşmesi yaptığı paylaşılırken, sistemi  kullanan adayların %73’ü video görüşme deneyimini olumlu değerlendirdiklerini ve %76’sı HR Venue görüşmelerini telefon görüşmesine tercih edeceklerini belirtmiş.

Ortaklıkla ilgili Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, “İşverenle aday arasındaki köprü rolümüz onların ihtiyaçlarını anlayarak çözüm üretme konusunda bize büyük bir sorumluluk yüklüyor. Bu noktada kullanıcılarımızın ilk tur iş görüşmelerinde harcadıkları zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlayan HR Venue ile yaptığımız iş ortaklığının çok önemli olduğuna inanıyorum” yorumunu yapmış. Umarız iki tarafın da olumlu sonuç aldığı bir ortaklık olur.

HR Venue'nin kısa tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar (4)
 1. Gacalsof Gacalsof

  secretcv de online mülakat diye bir modül var. yaklaşık 7 yıldır biz kullanıyoruz. bunlar daha yeni mi keşfetmiş!!

  1. Umit Oktamış Umit Oktamış

   Merhaba, HR Venue Secretcv'nin modülünden farklı çalışıyor, canlı değil, İK ve adayların anda bilgisayar başında olmasını gerektirmiyor. Bilgi için http://www.hrvenue.com/tr/hr-venue-nasil-calisir

 2. Huseyin Huseyin

  Tebrik ederim gerçekten çok güzel bir araç ve yerinde bir yatırım.

 3. Metin Acar Metin Acar

  Mehmet Pişkin'e selamlar olsun, ne güzel bir başarı bıraktı arkasında. Tebrikler HR Venue.