BuldumBuldum, Aslanoba Capital'den 5.5 milyon TL yeni tur yatırım aldı

BuldumBuldum, Aslanoba Capital'den 5.5 milyon TL yeni tur yatırım aldı

İlginç hediyelik ürünler satan BuldumBuldum.com, daha önceki yatırımcısı Aslanoba Capital'den 5.5 milyon TL'lik yeni tur yatırım aldığını duyurdu. Geçen yıl Haziran ayında yine Aslanoba Capital'den 5 milyon TL yatırım alan şirket, bu ikinci tur yatırımla toplam aldığı yatırım miktarını 10.5 milyon TL'ye ulaştırdı.

Son beş yılda yakaladığı %1453'lük büyümesiyle Deloitte Fast Track yarışmasında en hızlı büyüyen 10 şirket arasına giren BuldumBuldum.com, EMEA bölgesinde en hızlı büyüyen 113. şirket oldu. Hızlı büyümesini sürdürmek isteyen şirketin, özellikle kişiye özel ürünler geliştirmek konusunda yatırımlar yapmayı planladığını öğrendik.

E-ticaret sitesi dışında çeşitli AVM'lerde offline kanalı da olan BuldumBuldum.com, 8. mağazasını da geçtiğimiz haftalarda Özdilek Park ve Mall of İstanbul'da açmış. 100 kişilik bir ekibe sahip olan şirket, yeni yatırımla birlikte kişiye özel üretim için baskı teknolojileri konusunda çeşitli yatırımlar planlamış.

Şirketin yılbaşına özellikle hazırlandıkları belirtilirken, iki gün önce çıkan bedelli askerlik konusundaki gelişmelerin ardından kişiselleştirilebilen ilginç bir ürünü de hemen sitelerine eklemişler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.