Serkan Ünsal, üçüncü kitabı Dijital Girişimcilik 101’i yayınladı
Arama
Genel

Serkan Ünsal, üçüncü kitabı Dijital Girişimcilik 101’i yayınladı

serkan unsal dijital girisimcilik 101Kurmuş olduğu sosyal zaman rehberi Dakick.com‘u Turkcell’e satan tecrübeli girişimcilerimizden Serkan Ünsal, bilgi birikimini ekosistemle paylaşmaya devam ediyor. Dijital Girişimcilik 101 adlı kitabıyla dijital girişimciliğe adım atmak isteyenlere yol gösteriyor.

Serkan Ünsal, 2012’de Dijital Girişimcilik Rehberi‘yle, 2013’te ise Silikon Vadisi ve Girişimcilik adlı kitabıyla tecrübelerini paylaşmıştı. Yine Bankalararası Kart Merkezi‘nin desteğiyle hazırlanan yeni kitap ise dijital girişimciliği en baştan ve farklı yönleriyle ele alarak tam bir başlangıç rehberi niteliği taşıyor.

Girişimcilikle ilgili temel bilgi edinmek isteyen, küçük bir danışmanlık almak isteyen girişimci adaylarına ve önünü daha iyi görmek isteyen girişimcilere hitap eden Dijital Girişimcilik 101 kitabının ‘en iyi Serkan Ünsal kitabı’ olduğunu söyleyebilirim. 🙂

Kitap yer alan Girişim, Girişimci, Finans ve Yatırım, Temel Bilgiler adlı 4 bölümün her birinde kolay anlaşılabilir, güncel ve zaman kazandıran bilgiler var.

Ücretsiz olarak erişebilirsiniz

Dijital Girişimcilik 101 kitabını aşağıda inceleyebilir, ücretsiz olarak PDF formatında BKM Yayınları içinden veya girisimcilik101.com adresinden erişebilirsiniz.

Kitabın basılı haline erişmek isteyenlerse bu ayın Turkishtime dergisini satın alabilir veya aşağıdaki formu doldurabilir. Formu dolduran ilk 20 kişiye Webrazzi kontenjanından birer baskı gönderilecek. Kitapla ilgili yorumlarınızı da bekliyoruz.

Güncelleme: Kitaplarımız tükenmiştir ilginiz için teşekkürler.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
  1. nurettin dedi ki:

    Serkan Ünsal’ı tebrik ediyorum. Seri halinde sürekli güncellenen güzel bir iş yapıyor.

  2. metin dedi ki:

    3. Kitabı da indirdim. Sayfa tasarımları ve içeriği ile gerçekten başarılı olduğunu düşünüyorum. Tebrikler.

  3. Hasan dedi ki:

    Kitabı çok başarılı buldum tebrikler.

Bir Yorum Yazın