Serkan Ünsal'dan Dijital Girişimcilik Rehberi [Ücretsiz E-kitap]

Serkan Ünsal'dan Dijital Girişimcilik Rehberi [Ücretsiz E-kitap]

Girişimciliğin altın kitabını yazmak belki mümkün değil ama bu konuda tecrübelere dayalı öneri niteliğindeki yazıların çok önemi var. Biz de bu tür yazılara zaman zaman Webrazzi'de yer veriyoruz ve beğenildiğini görüyoruz. Webrazzi yazarlarından Serkan Ünsal çıtayı bir adım ileri taşıdı ve Dijital Girişimcilik Rehberi'ni kaleme aldı.

Dijital Girişimcilik Rehberi, Serkan Ünsal'ın 11 yıllık iş tecrübesine ve Dakick ile başlamış olduğu girişimcilik hikayesine dayanıyor. Kitap özellikle girişimciliğe yelken açanlar için temel bilgiler içeriyor. Güzel kaynaklardan besleniyor ve iyi noktalara parmak basıyor.

Sıradan bir kitaptan farklı, özel bir tasarımla sunulan kitap bir süre yayına hazırlanmayı beklese de her zaman faydalı olacak bilgiler sunuyor. Turkcell'in desteklediği kitap tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulnuş. Kitabın tasarımcısı ise Ali Emre Doğramacı.

Dijitalgirisimcilikrehberi.com'dan erişebileceğiniz kitap, girişimciliğin en önemli kurallarından birini daha ilk satılarında girişimcilere aktarıyor;

Kitaptaki yazılanlar sade benim ve etrafımdaki kişilerin geçtiği yolları gösteriyor. Sizin yolunuz, sizin hikayeniz tamamen farklı olabilir.

Bu arada Serkan Ünsal'ın 'girişimci-yatırımcı' ilişkisine geniş olarak yer veren yeni bir kitap yazma hazırlığında olduğunu da paylaşalım. Belki yorumlarınız kendisini hızlı olması konusunda teşvik edebilir. İyi okumalar. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.