Webrazzi Kariyer artık Kariyer.net altyapısı ile hizmet verecek

Webrazzi Kariyer artık Kariyer.net altyapısı ile hizmet verecek

2007 yılında Webrazzi okuyucu kitlesini ilgi alanlarına uyabilecek iş ilanlarından haberdar etmek için hayata geçirdiğimiz Webrazzi Kariyer, bugün çok güzel bir noktaya geldi. Kısa süre önce kredi kartıyla ödemeyi de aktifleştirdiğimiz Webrazzi Kariyer, bugünden itibaren daha köklü bir değişim yaşıyor ve sunduğu hizmeti bu alandaki en profesyonel ellere emanet ediyor.

Bir süredir Kariyer.net ile devam eden görüşmelerimiz sonuçlandı, imzalar atıldı ve Webrazzi Kariyer'in yönetimi bugün başlayıp 3 yıl sürecek bir dönem boyunca Kariyer.net'e verildi.

Webrazzi Kariyer'in yapısını iş ilanı yayınlayan şirketlerin de ihtiyaçları doğrultusunda daha ileriye götürecek dönüşüm ile birlikte ilanlara bundan böyle Kariyer.net profilleri üzerinden direkt başvuru da yapılabilecek.

Şehir, sektör, iş alanı ve pozisyonlara göre detaylı aramaların da yapılabileceği yeni Webrazzi Kariyer platformunda Kariyer.net'in de müşteri portföyüyle çok daha fazla sayıda ilanın yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Konuyla ilgili Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal şunları söyledi;

2007 yılında internet sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hayata geçirdiğimiz Webrazzi Kariyer, geçen yıllar boyunca büyümesini sürdürdü ve hedeflediğimiz faydayı tüm sektöre sağladı. Bundan sonra çok daha büyüyerek, çok daha etkili bir platform olmasını arzuladığımız Webrazzi Kariyer'in, Kariyer.net ile yapılan anlaşma ile sunduğu hizmeti güçlendirerek, sektörel olarak daha geniş kitlelere, daha kaliteli şekilde hizmet verecek olmasından dolayı mutluyuz.

Diğer taraftan, Türkiye internet sektöründe benzerlerini fazla görmediğimiz bu tür işbirliği anlaşmalarının yaratacağı sinerjiyi de göz ardı etmemek gerekiyor. Umuyorum gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık işbirliği anlaşmamız benzer çalışmalar için değerli bir örnek olur ve sektör için katma değerli ortaklıklara ilham verir.

Webrazzi ile yapılan bu çalışmanın önemini vurgulayan Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, Webrazzi gibi alanında lider bir platformun kariyer sayfalarının Kariyer.net tarafından yönetilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

Adayların Kariyer.net’te yayınlanan 56 bine yakın güncel iş ilanı içinde kendilerine uygun farklı iş fırsatlarını incelemelerine olanak sağlayan iş ortaklıklarına büyük önem veriyoruz. Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında Türkiye’nin en güçlü blogu olan Webrazzi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile adaylara ve işverenlere yeni fırsatlar yaratmayı hedefliyoruz.

Bu iş ortaklığı ile 15. yılımızı kutladığımız bu günlerde Kariyer.net olarak bir ilke daha imza atmış olduk. Bu sayfa üzerinden Webrazzi takipçileri, güncel iş ilanları yakından inceleme fırsatı bulacak, pazarlama dünyasının profesyonelleri ve sektörle ilgili adaylar ile işverenler Kariyer.net’in güçlü altyapısıyla bir araya gelecek. Bu iş ortaklığını ülkemizin en başarılı dijital platformlarından Webrazzi ile gerçekleştirmekten büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Kariyer.net yönetimindeki yeni Webrazzi Kariyer'e ise kariyer.webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.