Webrazzi Kariyer artık Kariyer.net altyapısı ile hizmet verecek
Kariyer

Webrazzi Kariyer artık Kariyer.net altyapısı ile hizmet verecek

2007 yılında Webrazzi okuyucu kitlesini ilgi alanlarına uyabilecek iş ilanlarından haberdar etmek için hayata geçirdiğimiz Webrazzi Kariyer, bugün çok güzel bir noktaya geldi. Kısa süre önce kredi kartıyla ödemeyi de aktifleştirdiğimiz Webrazzi Kariyer, bugünden itibaren daha köklü bir değişim yaşıyor ve sunduğu hizmeti bu alandaki en profesyonel ellere emanet ediyor.

Bir süredir Kariyer.net ile devam eden görüşmelerimiz sonuçlandı, imzalar atıldı ve Webrazzi Kariyer'in yönetimi bugün başlayıp 3 yıl sürecek bir dönem boyunca Kariyer.net'e verildi.

Webrazzi Kariyer'in yapısını iş ilanı yayınlayan şirketlerin de ihtiyaçları doğrultusunda daha ileriye götürecek dönüşüm ile birlikte ilanlara bundan böyle Kariyer.net profilleri üzerinden direkt başvuru da yapılabilecek.

Şehir, sektör, iş alanı ve pozisyonlara göre detaylı aramaların da yapılabileceği yeni Webrazzi Kariyer platformunda Kariyer.net'in de müşteri portföyüyle çok daha fazla sayıda ilanın yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Konuyla ilgili Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal şunları söyledi;

2007 yılında internet sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hayata geçirdiğimiz Webrazzi Kariyer, geçen yıllar boyunca büyümesini sürdürdü ve hedeflediğimiz faydayı tüm sektöre sağladı. Bundan sonra çok daha büyüyerek, çok daha etkili bir platform olmasını arzuladığımız Webrazzi Kariyer'in, Kariyer.net ile yapılan anlaşma ile sunduğu hizmeti güçlendirerek, sektörel olarak daha geniş kitlelere, daha kaliteli şekilde hizmet verecek olmasından dolayı mutluyuz.

Diğer taraftan, Türkiye internet sektöründe benzerlerini fazla görmediğimiz bu tür işbirliği anlaşmalarının yaratacağı sinerjiyi de göz ardı etmemek gerekiyor. Umuyorum gerçekleştirdiğimiz 3 yıllık işbirliği anlaşmamız benzer çalışmalar için değerli bir örnek olur ve sektör için katma değerli ortaklıklara ilham verir.

Webrazzi ile yapılan bu çalışmanın önemini vurgulayan Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, Webrazzi gibi alanında lider bir platformun kariyer sayfalarının Kariyer.net tarafından yönetilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

Adayların Kariyer.net’te yayınlanan 56 bine yakın güncel iş ilanı içinde kendilerine uygun farklı iş fırsatlarını incelemelerine olanak sağlayan iş ortaklıklarına büyük önem veriyoruz. Sosyal medya ve dijital pazarlama konularında Türkiye’nin en güçlü blogu olan Webrazzi ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği ile adaylara ve işverenlere yeni fırsatlar yaratmayı hedefliyoruz.

Bu iş ortaklığı ile 15. yılımızı kutladığımız bu günlerde Kariyer.net olarak bir ilke daha imza atmış olduk. Bu sayfa üzerinden Webrazzi takipçileri, güncel iş ilanları yakından inceleme fırsatı bulacak, pazarlama dünyasının profesyonelleri ve sektörle ilgili adaylar ile işverenler Kariyer.net’in güçlü altyapısıyla bir araya gelecek. Bu iş ortaklığını ülkemizin en başarılı dijital platformlarından Webrazzi ile gerçekleştirmekten büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

Kariyer.net yönetimindeki yeni Webrazzi Kariyer'e ise kariyer.webrazzi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (14)
 1. Mert Saraç Mert Saraç

  Kariyer.net'e onlarca ilan verip sürekli niteliksiz kişilerle karşılaşınca Webrazzi Kariyer'e ilan vermeye başlayıp çok olumlu sonuçlara varan, sonraki tüm ilanları da sadece Webrazzi Kariyer'de çıkan birisi olarak bu kararın çok yanlış bir olduğunu düşünüyorum ve bir sonraki kariyer ilanımı bu platformda yayınlamayacağımı belirtmek istiyorum.

  1. Enver Gökmen Enver Gökmen

   katılıyorum niş bir alanı heba ettiler...

 2. Nurettin Bacanak Nurettin Bacanak

  Üzgünüm ama Mert beye sonuna kadar katılıyorum. Webrazzi'nin butik İK konsepti idi bizim sevdiğimiz.

 3. Ismail A. Ismail A.

  Insanların Kariyer.net'ten tabir yerindeyse "kaçarak" sığındığı bir platformu, Kariyer.net'e teslim etmek.

  Yukardaki yorumlara katılmamak elde değil.

 4. Genele hitap eden platformlar yerine belirli kategorilere kanalize olmuş platformlar daha verimli ve daha değerli. Büyük balıklara karşı direniş ya da yeni oluşumlar şart.

 5. Webrazzi kariyer sevdigim bir konsept idi. Hatta suanki isimi o sayfadan bulmustum. Kariyer.net e teslim edilip boyle heba edilmesi yazik olmus.

 6. Bence webrazzi kariyer, webrazzinin en baba bölümüydü çünkü nitelikliydi. Bu bölümü kariyer.net'ile buluşturmak gereksiz ve bu baba bölümün karizmasını düşüren bir olay olmuş. Saygı ve sevgilerimle...

 7. Webrazzi kariyer'in olayı kariyer.net olmamasıydı, pek mantıklı olmamış...

 8. Az once size surekli ilan veren bir insan kaynaklarina "haberiniz var mi" diye cumleye baslayarak gecis yaptiginizi anlattim. Onlarda bana "Bu saatten sonra ilan vermeyi keseriz, problem degil." Dediler. Ustteki yorumlarada bakilirsa webrazzi bu sene zararla kapatacaktir.

 9. webrazzi kariyer sayfasının gözümdeki karizması gitti... Yanlış bir karar olduğunu hem hissediyorum hem düşünüyorum.

 10. Ozan Oke Ozan Oke

  Çok kötü bir tercih, kendi yarattığınız pazarı kaybettiğinizi ilan ettiniz. Pazarı dolduracak başka platformlar çok kısa zamanda çıkacaktır. Geçmiş olsun.

 11. Erkan Dursun Erkan Dursun

  Kariyer net'i en son yıllar önce açmıştım. sanırım buranın kariyer sayfası içinde 3 yıl sonunda "3 yıldır açmıyorum webrazzi kariyeri" diyeceğim.

 12. güzel bir işbirliği olmuş kariyer net bu işin ehli webrazzi kariyerinde ehil birileri tarafından yönetileck olması mantıklı ve güzel bir karar oluş tebrikler, başarılar..

 13. Coşkun Han Coşkun Han

  Kesinlikle hatalı yanlış karar çok daha iyi yerlere gelecek olan webrazii kariyer tam anlamıyla kartele teslim edilmiş ve idda ediyorum bitmiştir. İnşallah tersi söz konusu olur. Arda beye bir mail atmıştım gelin webrazii kariyeri büyütelim diye bir girişim projem vardı onada bir mesaj yazmamış dı anlaşılan çoktan satılmıştı hayırlı olsun bakalım neler olacak görelim.