Webrazzi Kariyer'de ödemelerinizi kredi kartı ile yapabileceksiniz!
Kariyer

Webrazzi Kariyer'de ödemelerinizi kredi kartı ile yapabileceksiniz!

İnternet şirketlerinin yeni çalışma arkadaşlarına ulaşmak için sıklıkla kullandığı Webrazzi Kariyer'de; firmalar artık ödemelerini kredi kartı ile yapabilecek.

2007 yılından beri yayında olan Webrazzi Kariyer'de firmalar bugüne kadar yalnızca havale ya da EFT yöntemiyle ödeme yapabiliyordu.

Dün akşam saatlerinde yayına aldığımız özellik sayesinde; ilanınızı oluşturup önizleme yaptıktan sonra kredi kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. Ödeme sayfasında vermiş olduğunuz fatura bilgileriniz doğrultusunda hazırlanan faturanın, yine sizin verdiğiniz adrese tarafımızdan gönderildiği detayını da verebiliriz.

webrazzi-kariyer-poster

Bu arada Webrazzi Kariyer'le ilgili kısa süre içinde çok daha büyük yeniliklerle karşılaşacağınızın müjdesini de bu yazıyı sonlandırırken vermiş olalım. Tamamen yenilenecek olan Webrazzi Kariyer'de firmalar toplu satın alma gibi çok sayıda detayı takip edebilecekleri bir panele sahip olacak. Detaylar için bizden ayrılmayın! :)

Son olarak Türkiye internet sektörüne dair 100'e yakın iş ilanına göz atmak isteyenleri şöyle alalım.

Yorumlar (4)
 1. Alphan Alphan

  Webrazzi Kariyer sayfasında İşkur’dan Özel İstihdam Bürosu izin belgesini göremedim. Burada verilen ilanlar yasal değil mi?

  1. İlan servisimiz yasaldır. Kariyer sayfalarının yapısı gereği izne ihtiyaç duyulmamaktadır.

  2. Kadir Kadir

   Şu yazıya bir yorum yazmıştım. Bence de webrazzi'nin ilan için izin almasına gerek yok.

   https://webrazzi.com/2013/12/30/dokuzuncu-yilini-kutlayan-elemanonline-net-ayda-2-milyon-tekil-ziyaretciye-ulasti-infografik/

   1. İlan konusuyla ilgili daha önce İşkur'la bir mahkememiz olmuştu. Ve kullandığımız bu modelin yasaya aykırı olmadığı tespit edilmişti. Detaylara çok hakim olmadığımız için hukuki açıklamasını veremeyeceğim. Ancak ilk duyurduğumuz haberi okuyabilirsiniz.

    https://webrazzi.com/2012/07/04/webrazzi-kariyer-yeniden-yayinda/