Webrazzi 8 yaşında!
Arama
Genel

Webrazzi 8 yaşında!

webrazzi-8-yasinda

Arda Kutsal tarafından kurulan Webrazzi, bugün 8 yaşında! Pilli Network’ün bir ürünü olan Sosyomat’ın tanıtımıyla yayın hayatına başlayan Webrazzi’de bugün 11 binden fazla haber ve makale yayınlanmış. 2006’da henüz çok yeni olan internet ekosisteminde bilgiyi paylaşmak amacıyla kurulan bir blog, bugün yüzbinlerce takipçisiyle ve düzenlediği konferanslarla Türkiye ekosisteminin önemli göstergelerinden birini oluşturuyor.

Yaklaşık 6 yıldır parçası olduğum Webrazzi’de tüm ekip arkadaşlarımla birlikte biz de bu başarının bir parçası olmaktan mutluyuz. Belki ön tarafta siz sadece yazarların isimlerini görüyorsunuz ancak Webrazzi bugün 20 kişilik bir ekip tarafından hayata geçiriliyor. Biz yaptığımız işten keyif alıyoruz umarız siz de okumaktan ve takip etmekten aynı keyfi alıyorsunuzdur.

Nice yıllara Webrazzi!

Yorumları GösterYorumlar Gizle (19)
 1. chinar dedi ki:

  Tebrikler ta ki webrazzi blogspot üzerinden yayınlandığı zamandan beri takip ediyorum. Yıllar ne çabuk geçiyor.

 2. nurettin dedi ki:

  Bende yaklaşık 7 yıldır takip ediyorum. Webrazzi sayesinde internet dünyasından düzenli olarak bilgi alıyorum. Arda abiyi ve ekibini tebrik ediyorum çok güzel işler yapıyorsunuz.

 3. Umut dedi ki:

  Nice yıllara ve başarılara.

  Tüm ekibe ve tabi ki Arda Kutsal’a tebrikler.

 4. Ferhat KILIÇARSLAN dedi ki:

  Durmak yok yola devam… THE END

 5. ufuk dedi ki:

  teşekkürler, nice senelere.

 6. huseyin dedi ki:

  Webrazzi’nin Türk internet ekosistemine katkıları inanılmaz. Haberde geçen Pilli ile birlikte içerik üretme anlamında da çok ama çok katkıları oldu. Sadece internet yayıncılığı değil konferans seminer ve toplantılarla oluşturduğu network ortamıyla kullanıcı eğilimlerine yön verdi. Ekibin de 20 kişiye ulaşması son derece sevindirici. Hep e-ticarette çok para vardır içerik üreten bloglar siteler tek kişiyle yürür gibi yanlış bir mantığı yıkan güzel bir gelişme. Nice yıllara Webrazzi.

 7. Alessandro dedi ki:

  İyi ki doğdun webrazzi, webrazzisiz Türk internet sektörü gerçekten düşünülemezdi bence, çünkü herkes bu sektörü sağolsun webrazzi ve ekibi sayesinde oturdugu yerden takip ediyor, ona göre kendine yol planı çiziyor. Nice mutlu yıllara…

 8. Sefa GENÇ dedi ki:

  Nice senelere webrazzi 🙂

 9. guney dedi ki:

  internet kullanicisi sayisini 20 bin’den 35 milyona cikartti, tesekkurler webrazzi. sen olmasaydin turkiye’de internet de olmazdi.

 10. korhan dedi ki:

  ben son bir kac senedir takip ediyorum ama gunluk haberlerinizi takip eder oldum… benim gibi bir cok yazilim dunyasi disindan insanin da internet ekonomisi ile ilgili her konuda bilgilenmesini sagladiginiz icin tesekkurler… nice yaslara…

 11. Serkan Karaduman dedi ki:

  İlk günlerinden beri takip ettiğim Webrazzi hala hayatımızın önemli bir bilgi kaynağı. Tebrikler…

 12. Cengiz Han dedi ki:

  Yıllar çabuk geçiyor. Nice senelere.

 13. Adnan Güney dedi ki:

  Nice başarılı yıllar dilerim. Pilli Network döneminden beri takipdeyim. Sarı renkler imzasını atıyor zaten.

  1. Enver Gökmen dedi ki:

   pilli webrazzi bir bağı var mı ki?

   1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

    Hayır bir bağımız yok.

 14. Giftanbul dedi ki:

  Bol içerikli çok okuyuculu nice yıllara.. Başarılarınızın devamını dileriz.

 15. isakoc dedi ki:

  Pilliden sonra webrazzici oldum. Uzun zamandır takip ediyorum.

  Yalnız kalitenizde ilk takip ettiğim senelere nazaran oldukça düşüş var. Siteniz de özgün, yani durup dururken bir yazar tarafından kaleme alınarak yapılan haberlere artık pek yer vermediğini görmek beni üzüyor. Haberleriniz artık ya aldı sattı haberleri şeklinde ve tahminen ücret karşılığı bir kısmı firma tarafından gönderilmiş sektöre yeni girmiş firma sitelerini haber etmeye dönmüş durumda. Haftanın özeti dışında en son ne zaman özgün bir video yayınladınız mesela? Ben en son google Türkiye ofisini ziyaret ettiğinizde yayınladığınız videoyu hatırlıyorum, ha birde girişimlerle ilgili bir ofis ziyaretiniz vardı.

  Bence sosyamedya.co birleşimi ile birlikte özgün haberede %50ye varan seviyede yer vermelisiniz. Sizi takip etmeyi bırakmak istemiyoruz.

 16. manavgatt dedi ki:

  Nice yıllara ve başarılara.

 17. Rüzgar dedi ki:

  Nice senelere , başarılarınız devamını dilerim.

Bir Yorum Yazın