Genel

Webrazzi 8 yaşında!

Arda Kutsal tarafından kurulan Webrazzi, bugün 8 yaşında! Pilli Network'ün bir ürünü olan Sosyomat'ın tanıtımıyla yayın hayatına başlayan Webrazzi'de bugün 11 binden fazla haber ve makale yayınlanmış. 2006'da henüz çok yeni olan internet ekosisteminde bilgiyi paylaşmak amacıyla kurulan bir blog, bugün yüzbinlerce takipçisiyle ve düzenlediği konferanslarla Türkiye ekosisteminin önemli göstergelerinden birini oluşturuyor.

Yaklaşık 6 yıldır parçası olduğum Webrazzi'de tüm ekip arkadaşlarımla birlikte biz de bu başarının bir parçası olmaktan mutluyuz. Belki ön tarafta siz sadece yazarların isimlerini görüyorsunuz ancak Webrazzi bugün 20 kişilik bir ekip tarafından hayata geçiriliyor. Biz yaptığımız işten keyif alıyoruz umarız siz de okumaktan ve takip etmekten aynı keyfi alıyorsunuzdur.

Nice yıllara Webrazzi!

Yorumlar (19)
 1. Tebrikler ta ki webrazzi blogspot üzerinden yayınlandığı zamandan beri takip ediyorum. Yıllar ne çabuk geçiyor.

 2. Nurettin Nurettin

  Bende yaklaşık 7 yıldır takip ediyorum. Webrazzi sayesinde internet dünyasından düzenli olarak bilgi alıyorum. Arda abiyi ve ekibini tebrik ediyorum çok güzel işler yapıyorsunuz.

 3. Nice yıllara ve başarılara.

  Tüm ekibe ve tabi ki Arda Kutsal'a tebrikler.

 4. Ferhat Kiliçarslan Ferhat Kiliçarslan

  Durmak yok yola devam... THE END

 5. teşekkürler, nice senelere.

 6. Webrazzi'nin Türk internet ekosistemine katkıları inanılmaz. Haberde geçen Pilli ile birlikte içerik üretme anlamında da çok ama çok katkıları oldu. Sadece internet yayıncılığı değil konferans seminer ve toplantılarla oluşturduğu network ortamıyla kullanıcı eğilimlerine yön verdi. Ekibin de 20 kişiye ulaşması son derece sevindirici. Hep e-ticarette çok para vardır içerik üreten bloglar siteler tek kişiyle yürür gibi yanlış bir mantığı yıkan güzel bir gelişme. Nice yıllara Webrazzi.

 7. Alessandro Alessandro

  İyi ki doğdun webrazzi, webrazzisiz Türk internet sektörü gerçekten düşünülemezdi bence, çünkü herkes bu sektörü sağolsun webrazzi ve ekibi sayesinde oturdugu yerden takip ediyor, ona göre kendine yol planı çiziyor. Nice mutlu yıllara...

 8. Nice senelere webrazzi :)

 9. internet kullanicisi sayisini 20 bin'den 35 milyona cikartti, tesekkurler webrazzi. sen olmasaydin turkiye'de internet de olmazdi.

 10. ben son bir kac senedir takip ediyorum ama gunluk haberlerinizi takip eder oldum... benim gibi bir cok yazilim dunyasi disindan insanin da internet ekonomisi ile ilgili her konuda bilgilenmesini sagladiginiz icin tesekkurler... nice yaslara...

 11. İlk günlerinden beri takip ettiğim Webrazzi hala hayatımızın önemli bir bilgi kaynağı. Tebrikler...

 12. Cengiz Han Cengiz Han

  Yıllar çabuk geçiyor. Nice senelere.

 13. Adnan Güney Adnan Güney

  Nice başarılı yıllar dilerim. Pilli Network döneminden beri takipdeyim. Sarı renkler imzasını atıyor zaten.

  1. Enver Gökmen Enver Gökmen

   pilli webrazzi bir bağı var mı ki?

   1. Hayır bir bağımız yok.

 14. Giftanbul Giftanbul

  Bol içerikli çok okuyuculu nice yıllara.. Başarılarınızın devamını dileriz.

 15. Pilliden sonra webrazzici oldum. Uzun zamandır takip ediyorum.

  Yalnız kalitenizde ilk takip ettiğim senelere nazaran oldukça düşüş var. Siteniz de özgün, yani durup dururken bir yazar tarafından kaleme alınarak yapılan haberlere artık pek yer vermediğini görmek beni üzüyor. Haberleriniz artık ya aldı sattı haberleri şeklinde ve tahminen ücret karşılığı bir kısmı firma tarafından gönderilmiş sektöre yeni girmiş firma sitelerini haber etmeye dönmüş durumda. Haftanın özeti dışında en son ne zaman özgün bir video yayınladınız mesela? Ben en son google Türkiye ofisini ziyaret ettiğinizde yayınladığınız videoyu hatırlıyorum, ha birde girişimlerle ilgili bir ofis ziyaretiniz vardı.

  Bence sosyamedya.co birleşimi ile birlikte özgün haberede %50ye varan seviyede yer vermelisiniz. Sizi takip etmeyi bırakmak istemiyoruz.

 16. Manavgatt Manavgatt

  Nice yıllara ve başarılara.

 17. Nice senelere , başarılarınız devamını dilerim.