jsist için erken aşama indirimli biletler sona erdi [Webrazzi okuyucularına özel indirim]

jsist için erken aşama indirimli biletler sona erdi [Webrazzi okuyucularına özel indirim]

Sizlere daha önce tanıtımını yaptığımız, hem konuları hem de konuşmacılarıyla iddialı olan yazılım etkinliği jsist için erken aşama biletlerinin tamamı tükendi.

27-28 Eylül'de Koç Üniversitesi'nin Nişantaşı'nda bulunan kampüsünde gerçekleşecek olan etkinlikte, yurtiçi ve yurtdışından olmak üzere birbirinden değerli konuşmacılar yer alıyor. Yazının devamında erken aşama biletlerin ardından Webrazzi okuyucularına özel indirimden haberdar olabilirsiniz.

jsist-istanbul

Yalnızca Webrazzi okuyucularına özel olarak Exclusive bileti 330 TL yerine 300 TL'ye satın almak için buraya, Standart bilete de 220 TL yerine 190 TL ödeyerek sahip olmak için şuraya tıklayınız. Bu arada, yalnızca Webrazzi okuyucularına özel olan bu indirim Exxlusive biletlerde 15, Standart biletlerde de 40 kişiyle sınırlı.

Uluslararası konuşmacılarının yanı sıra, 2 gün sürecek olması ve çok sayıda konuşmacının da katılımıyla Asmalı Mescit'te gerçekleşecek olan akşam yemeğiyle dikkat çeken jsist'e tüm yazılım geliştiricilerin ve yazılım geliştirmeyle ilgili olan herkesin katılmasını tavsiye ediyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.