Motorola'nın akıllı saati Moto 360'ın fiyatı belli oldu

Motorola'nın akıllı saati Moto 360'ın fiyatı belli oldu

Google tarafından 2011 yılında satın alınan Motorola, bu yılın başında yeniden el değiştirerek Lenovo tarafından satın alınmıştı.

Motorola, akıllı saati Moto 360'ı bir süre önce resmi olarak duyurmuştu ve tasarımıyla ilgili olarak çok sayıda olumlu yorum almayı başarmıştı.

Android Wear işletim sistemiyle çalışacağı kesinleşen Moto 360'ın fiyatı ise belki de yanlışlıkla, yayınlanan bir belgenin içerisinde belli olmuş oldu. Çıkış tarihi kesin olarak bilinmeyen Moto 360'ın fiyatı, ilgili belgeye göre 249$ olacak.

Motorola'nın açtığı bir yarışmayla ilgili belgeler arasında, ödüller arasında bulunan Moto 360'ın fiyatı, bu belgedeki birincilik ödülü olarak belirtilmiş. Kısacası bu yarışmanın galibine birincilik ödülü olarak bir Moto 360 hediye edileceğini aktarılırken, hediyenin maddi değeri, yani Moto 360'ın da fiyatı belirtilmiş.

Android işletim sistemli akıllı telefon Moto 360'ın fiyatının 249 dolar olması ise, pazarda fiyat rekabeti oluşturacağı anlamına geliyor. Moto 360'ın en büyük rakibi olarak nitelendirebileceğimiz Samsung Gear 2'nin fiyatı ise 299 dolar.

moto-360

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.