eDefter'den (yeni adıyla; Paraşüt) Webrazzi okuyucularına hediye
Etkinlikler

eDefter'den (yeni adıyla; Paraşüt) Webrazzi okuyucularına hediye

Elektronik faturalamaya ilişkin resmi düzenlemelerden sonra bu alanı fırsat olarak gören girişimlerden eDefter yenilenerek Paraşüt ismini aldı. Kasım ayında Revo Capital'den yatırım alan girişim bu yılın başında beta yayına başlamıştı.

Girişimin kurucu ortaklarından Sean Yu bugün yapılan Webrazzi Startup’14′te SaaS üzerine konuşma yaparken girişime ait yeniliklerden de bahsetti. Yu, KOBİ'lerin kodlama bilmeden finans yönetimi yapabileceği Paraşüt'e 12 aylık abonelik alan Webrazzi okuyucularına özel olarak 3 ay ek süre hediye edileceğini açıkladı.

Kampanyadan yaralarlanmak isteyenler buradan İlgili sayfaya gidebilirler. Yenilenen tasarımla daha kullanışlı bir görünüme kavuştuğunu söyleyebileceğimiz Paraşüt'le ilgili detaylı bilgi için sayfayı ziyaret edebileceğiniz gibi Erman'ın yazısına da gözatabilirsiniz.

parasut

Yorumlar (5)
 1. Güzl bir proje ama belirlenen ücret bence çok fazla. Zaten küçük ve orta ölçekli firmalara yönelik bir proje onlarda bu fiyatları kabul etmezler diye düşünüyorum. Ücretsiz dağıtılan Tekir ve TilPark online muhasebe yazılımlarını da düşünürsek firmanın fiyat politikasını gözden geçirmesi gerekir bence.

  1. Ibrahım Ibrahım

   Katılıyorum sıze fatıh bey

 2. edefter.com bu iş için daha güzel değilmiydi.

 3. Mehmet T Mehmet T

  Mevcut beta kullanıcılarının bu kampanyadan yararlanma imkanı var mı?

 4. Bu ismi seçenlere geri bildirim olsun diye yazıyorum. değilse niyetim dalga geçmek falan değil.

  paraşüt kelimesinin içinde para geçiyor diye seçilmiş sanırım. ama ben bunu ilk bakışta alıgılayamadım.

  PARAŞÜT daha çok PREZERVATİF markası olarak biliniyor.