Revo Capital'den bulut tabanlı finans yönetim sistemi eDefter'e yatırım geldi

Revo Capital'den bulut tabanlı finans yönetim sistemi eDefter'e yatırım geldi

e-Fatura (elektronik fatura) ile ilgili gidilen resmi düzenlemeler; bu konuda internet şirketlerine de kuşkusuz bir fırsat yarattı. Bu alanda hem yeni girişimler ortaya çıkarken hem de mevcut şirket ve bankalar çeşitli ürünlerle pazara yöneldiler. Bu yazımızın konusu ise Revo Capital'in yeni yatırımı olan eDefter.com.

Hollanda merkezli erken evre teknoloji yatırım fonu olan Revo Capital; Onedio'nun ardından ikinci yatırımını bulut tabanlı finans yönetim sistemi olan eDefter'e yaptı. Yatırımın miktarı şu an açıklanmazken kısa bir süre içinde bu konuda çok deneyimli ve başarılı uluslararası bir yatırımcının da eDefter'e yatırım yapacağı kulağımıza gelen haberler arasında. Hatta söz konusu yatırımcının Silikon Vadisi'nden olduğunu da paylaşabiliriz.

eDefter.com; 3 kurucu ortak (Sean Yu, Andaç Türkmen ve Fahri Özkaramanlı) tarafından kuruldu ve proje üzerinde çalışılmaya yaklaşık olarak 1 yıl önce başlandı. 3 kurucu ortağın dışında şu an başka bir çalışanı bulunmayan eDefter'in ekibe katılmak isteyen kişilere ise kapısı açık.

revo-edefter

10 kişiden az çalışanı olan KOBİ'lere bulut tabanlı finans yönetimi ve e-fatura çözümlere sunacak olan eDefter; şu an kapalı beta evresinde. Projenin yeni yılla birlikte yayına girmesi bekleniyor. eDefter'in özellikle e-fatura konusunda şirketlerin tüm gereksinimlerini sağlayabileceğini şimdiden söyleyebiliriz.

eDefter ve şu an duyum olarak aktardığımız yatırım haberi ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bu arada eDefter'i dilerseniz Twitter'da takip edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.