Berg Cloud, internet tabanlı küçük yazıcı Little Printer'ı anlattı [TC Disrupt Europe]
Etkinlikler

Berg Cloud, internet tabanlı küçük yazıcı Little Printer'ı anlattı [TC Disrupt Europe]

matt web berg cloud little printer kucuk yaziciBu yıl TechCrunch Disrupt Europe etkinliğinde bir çok Avrupalı girişimi de yakından tanıma imkanı bulduk ve girişimcilerle yaptığımız röportajları sizlerle paylaştık. Berlin'de tanıdığımız girişimlerden biri de internet bağlantılı küçük bir yazıcı 'Little Printer'ın oldu.

Londra merkezli girişim Little Printer'ı fiş basan küçük bir yazar kasa olarak düşünmek mümkün. Ancak bu cihazla basacağınız içeriği tamamen siz belirliyorsunuz.

Şirketin CEO'su Matt Web, bu yazıcı ile günlük planlarınızı, hava durumunu, sosyal paylaşımları, popüler haberleri ve daha bir çok içeriği Little Printer'dan günlük olarak basabileceğinizi söylüyor ve bunu gösteriyor.

Little Printer'ın fiyatı gönderim bedeli dışında 169 Pound yani yaklaşık 550 Türk Lirası. Fiyatının özellikle Türkiye için yüksek olması dışında ne kadar faydalı bir cihaz olduğu tartışılır. Ancak cihazın ilgi çekici olduğu ve üretici şirket Berg Cloud'un yeniliklere devam edeceğini kesinlikle söyleyebiliriz. Zira şirket aldığı 1.3 milyon dolarlık yatırımla da çalışmalarını destekleyebiliyor.

Yorumlar (3)
  1. Huseyin Huseyin

    Evet ne kadar faydalı olduğu tartışılır ancak tartışılmayacak bir şey varsa şirketin CEO’su Matt'in tam bir girişimci olduğudur. Ürününe ne kadar güvenmiş kendisi ne kadar iddialı gerçekten takdir edilecek durumda.

    1. Haklısın Avrupa'nın havasından mıdır nedir hem öz güvenli olurlar şu yabancılar :)

  2. bu ürün sıcak satış ekipleri ve bilet kesen firmalara uygulamalar ile çalışılır hale getirilebilir. Binlerce TL'lik emsallerinin işini yapıyor görünüyor.