Webrazzi: Startup’14 Konferansı ilk tur konuşmacıları belli oldu!

startup14-logo14 Mayıs 2014‘te Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan Webrazzi: Startup’14 konferansımızın ilk tur konuşmacıları belli oldu.

Geçtiğimiz hafta 200 kişilik öğrenci kontenjanı açtığımız Webrazzi: Startup’14 Konferansı’nda, Türkiye’nin en önemli girişimcileri ve yatırımcıları sahnede olacak.

Webrazzi üzerinden aldığımız başvurular sonucunda belirlediğimiz girişimler jüri karşısına çıkacak. Bu girişimlerin büyük bölümünü ilk olarak Webrazzi: Startup’14 katılımcıları tanıyacak.

Webrazzi Startup’14′te yer alacak ilk tur konuşmacılarımız, Webrazzi Kurucu ve CEO’su Arda Kutsal, Handycafe kurucusu Atilla Yurtseven, Keiretsu Forum Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aydonat Atasever, Sendloop Kurucu Ortağı Cem Hürtürk, Revo Capital’in Stratejik Fon Danışmanı Cenk Bayrakdar, Earlybird Venture Capital partnerlerinden Cem Sertoğlu, Endeavor Yönetici Direktörü Didem Altop, Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, Aslanoba Capital kurucusu Hasan Aslanoba, 212 Yönetici Direktörü Numan Numan oldular.

Hatırlatmakta fayda var, etkinliğe kısa bir süre kaldı, Hala kaydınızı yaptırmadıysanız buradan hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi Startup’14 Konuşmacıları

Arda Kutsal - Webrazzi

Arda Kutsal – Webrazzi

Atilla Yurtseven - Handycafe

Atilla Yurtseven – Handycafe

Aydonat Atasever - Keiretsu

Aydonat Atasever – Keiretsu

Cem Hürtürk - Sendloop

Cem Hürtürk – Sendloop

Cem Sertoğlu - Earlybird Ventures

Cem Sertoğlu – Earlybird Ventures

Cenk Bayrakdar - Revo Capital

Cenk Bayrakdar – Revo Capital

Didem Altop - Endeavor Türkiye

Didem Altop – Endeavor Türkiye

Emre Kurttepeli - Galata Business Angels

Emre Kurttepeli – Galata Business Angels

Hasan Aslanoba - Aslanoba Capital

Hasan Aslanoba – Aslanoba Capital

Numan Numan - 212 ltd

Numan Numan – 212 ltd

startup13_1

Geçen yıl gerçekleşen Webrazzi: Startup etkinliğinden bir fotoğraf

Webrazzi Startup’14 Konferansı’nın platin sponsorları Aslanoba Capital, Kültür A.Ş. ve TEB, altın sponsorları 212 ve CrenvoİK, etkinliği Destekleyen GİS ve Kurumsal Haberler.com’a teşekkür ediyoruz.

Webrazzi Startup’14 Konferansı’na sponsor olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer sponsor olmak istiyorsanız etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Webrazzi Startup’14 Sponsorları

Platin Sponsor

aslanoba-capital-logo-175kulturas-sponsorlukteb-logo-175

Altın Sponsorlar

212-ltd-logocrenvoik-sponsorluk-logo

Destekleyenler

gis-danismanlik-sponsor kurumsalhaberler

Yorumlar (1)

  1. Neden hep aynı girişimcileri, yatırımcıları görüyoruz? Hangi etkinliğe baksam üç aşağı beş yukarı benzer isimlerin konuşmacı olduğunu görüyorum. Bildiğim kadarıyla bu isimlerin hepsi başarılı isimler… Biraz da başarısız ya da yeni yeni parlayan girişimcilere yer veremez misin? Bence asıl onlardan öğreneceğimiz çok şey var…

    Cevapla

Bir Cevap Yazın