Dijital İşler'de bu hafta TEB'in çocukları bilgilendiren dijital işi: TEB Çocuk
Webrazzi TV

Dijital İşler'de bu hafta TEB'in çocukları bilgilendiren dijital işi: TEB Çocuk

dijital-isler-bolum-41_6960882-74490_640x360 Dijital İşler‘de bu hafta TEB Çocuk'u konuştuk. Web sitesinin haricinde iPad uygulamsıyla dijital dünyada çocuklara dokunan TEB Çocuk'ta banka herhangi bir ürün satış hedefi olmadan çocukları bilgilendirmeyi amaçlıyor.

TEB Dijital Pazarlama ve Web Yöneticisi Gülben Yağcı ve Ece Akıncı  TEB Çocuk'un 2012 Kasım'da başlayan serüvenini ve gelecek hedeflerini paylaştığı programda, dijital dünyanın geleneksele dokunduğu noktaları da bulabileceksiniz.

Siz de dijital işlerinizi bizimle dijitalisler webrazzi.com adresinden e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz. Dijital İşler’in diğer bölümleri buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (2)
  1. Ferhat Kiliçarslan Ferhat Kiliçarslan

    Ya bırakın bu işleri bir gelir kapısı olarak çocukları ve onların ailesi hedef bence :). banka değince aklıma hep para geliyor parada nasıl kazanılır her kez bilir ama bazıları daha iyi bilir? benim mübarek okul hocalarım varken teb çocuktanmı öğrenecek çocuklar hahahaha çok komikler. sosyal sorumluluk değil sosyal ulaşım deselerdi daha iyi yorumlar yapabilirdim.

  2. Sunucu ısrarla TEB'in içinde ürün yok fakat beklentiniz nedir vari sorularına cevaben geçiştirerek yanıt verildiğini düşünüyorum. Çünkü hatırlarmısınız Sana Yağı kulakçıklarını toplayıp firmaya gönderdiğimizde bize minik hediyeler gönderilirdi... Yeri gelmişken bir kez daha teşekkür ederim. Bana gönderilen o yağlı pastel boyalar fiziki olarak bitmiş olabilirler fakat yüreğimde bulunan yerleri asla daralmaz. TEB bu projesiyle aslında bir ürün değil tüm ürün ve hizmetlerini satın alacak bir nesli yada nesilleri önceden kendilerine potansiyel müşterileri olması için marka bilinirliği ve itibar kazanma çalışması içerisinde. Konuk hanımlar belki kariyerleri gereği bunu açık açık söylemeyi çalıştığı şirkete bir zarar getireceğini düşünüyor olabilirler fakat şunu hatırlatmakta fayda görüyorum kariyerlerinin şimdiki zamanı ve geleceği için. Unutmasınlar ki kendileride çocuk oldular. Ve çocuklar bir an için birilerinin oyuncağı gibi kullanıldığını hissetmeleri o kimselere karşı intikam duygusu ile yanıp tutuşmalarına sebep olur. Keşke açıkça şirketimiz rakiplerimizden farklı olarak hem çocuklarımızı ticaretin nasıl döndüğüne dair zengin bilgileri eğlenceli araçlarla eğitiyoruz ve beklentimiz de ilerideki banka tercihlerinin şirketimiz olmasını istiyoruz... Bence çocukların kalbini hem şimdiki zamanda hemde gelecekte dürüstlük kıstası olarak değerlendirilerek tekrar tekrar feth edeceklerdi. Tavsiyem bu intibayı yıkacak telafi yoluna gitmeleridir.

    Saygılarımla, Çalışmalarınızda artan başarılar dilerim. mCan