Webrazzi: Startup'14 etkinliğimizde girişiminizi tanıtmak ister misiniz?
Etkinlikler

Webrazzi: Startup'14 etkinliğimizde girişiminizi tanıtmak ister misiniz?

Her sene olduğu gibi bu yıl da Türkiye'de sadece internet girişimciliğine odaklı etkinliğimiz olan Webrazzi Startup'14'ü 14 Mayıs'ta Point Hotel Barbaros'ta düzenliyoruz.

Etkinlik programı ve konuşmacılar kısa bir süre sonra açıklanacak, ancak şimdiden alışık olduğunuz gibi Point Hotel Barbaros'da, Türkiye'de internet girişimciliğine dair tüm detayların ele alınacağını söyleyelim.

Geçtiğimiz senelerde düzenlediğimiz Demorazzi'den farklı olarak bu sene Startup'14'de girişimciler, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan bir juri önünde sunum yapacaklar.

Başarılı girişimciler, yatırımcılar ve sektörün tecrübeli isimlerinden oluşacak juri önünde girişimcilerin amacı yatırım almak değil, girişimlerini tanıtmak ve juriden geri bildirim toplamak olacak.

Hemen aşağıdaki form vasıtasıyla bu girişim tanıtımı oturumunda yer almak için -ücretsiz olarak- başvurunuzu yapabilirsiniz. Detaylar ise maddeler halinde formun hemen altında.

İlginiz için teşekkürler, başvuru dönemi sona ermiştir.

Detaylar;

 • Girişimleri temsilen sahnede bir kişi sunum yapacak ve soruları yanıtlayacak.
 • Girişimlerin sunum yapmaları için 5 dakikaları olacak.
 • Girişimlerin Webrazzi'nin yapacağı elemeyi geçip Startup'14 sahnesinde yer alabilmesi için çalışan bir ürüne sahip olmaları, ilk kullanıcılarını/müşterilerini kazanmış olmaları ve ekip olarak girişime odaklanmış olmalarını bekliyoruz Bunun haricinde girişimin yatırım almış olması kriterler arasında yer almıyor.
 • Juri; oturum sonunda en iyi bulduğu girişimi günün birincisi ilan edecek.
 • Son başvuru tarihi: 5 Mayıs Pazartesi.
startup13_2
Webrazzi Startup'13 etkinliğimizden bir kare

Tecrübeli girişimciler ve şu an sektörün en önde gelen yatırımcılarının sahnede olacağı etkinlikte yer almak için buradan biletinizi alabilirsiniz. Kısa bir süre içinde duyuracağımız 'öğrenci kontenjanı' için de Webrazzi.com'u takipte kalın!

Yorumlar (7)
 1. Halil Koca Halil Koca

  Webrazzi: Startup’14 etkinliğimizde girişiminizi tanıtmak ister misiniz?

  Halil: Evet, çok istiyorum ancak henüz fikir aşamasındayız

 2. Bariş Bariş

  Evet isteriz. Ama ÇARŞAMBA günü Ankara'dan çıkıp nasıl gelelim acaba? HS olsaymıs... Tüh vah...

 3. Seçkin Seçkin

  "girisimciler yatirimcilarin degil yatirimcilar girisimcilerin pesinden kosmali"

  Nerde o günlerrrr...

 4. Güven Sayar Güven Sayar

  Orada bulunup projeleri dinlemek ve izlemek isterim ancak bu fiyatları asla karşılayamam. Sıkı bir webrazzi takipcisi, yorumcusu ve paylaşımcısı olarak eğer ücretsiz bir bilet sağlarsanız gerçekten memnun olurum..

  İyi çalışmalar

 5. Hüseyin Sezgin Hüseyin Sezgin

  Öğrenci kontenjanı olayı iyi düşünülmüş keza fiyatlar bir öğrencinin karşılayabileceği düzeyde değil. Umarım bize de düşer bir kontenjan.

 6. Mehmet Can Mehmet Can

  Katılmıyorum. Orta yol bulunup yani her iki taraf da kendini fazla gördüğü herşeyi bir kenara bırakıp eşit olduklarını kabul ederek bir başlama şansı yakalama için gerçek bir muhabbetle teşebbüslerini yapmaları gerekiyor. Ben buna http://startluck.com diyorum.

 7. Mesut Turan Mesut Turan

  Öğrencilerin böyle etkinliklere dahil edilmesi güzel olmuş.Teşekkürler.