Apple Store İstanbul, 5 Nisan'da açılıyor! [Özel Haber]
Teknoloji

Apple Store İstanbul, 5 Nisan'da açılıyor! [Özel Haber]

apple-store-istanbul-5220-webrazzi

Apple'ın resmi satış mağazası Apple Store İstanbul'un açılacağı uzun süredir konuşuluyordu. En son Apple CEO'su Tim Cook'un Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ziyaretinde bir kere daha onaylanan Apple Store İstanbul, 5 Nisan'da açılıyor.

Zorlu Center'da açılacak olan Apple Store İstanbul'un açılacağı noktanın etrafı kapatılmış ve 5 Nisan'da açılacağı duyurulmuş. Ancak henüz mağazanın içerisine giremediğimizi de üzülerek belirtelim. :)

Şu anda açılışa özel bir şekilde kaplanmış olan Zorlu Center'daki Apple Store'un diğer fotoğraflarına yazının devamında ulaşabilirsiniz. 

apple-store-istanbul-webrazzi-5202-son

Güncelleme: Apple'dan biraz önce konuyla ilgili doğrulama geldi. Apple 5 Nisan Cumartesi günü saat 10:00'da gerçekleşecek büyük açılışa tüm meraklıları davet ediyor.

apple-davet

Bu haber Webrazzi'nin özel haberidir ve haberde kullanılan fotoğrafların izinsiz kullanılması durumunda yasal işlem uygulanacaktır.

Yorumlar (11)
 1. Mintiwall Mintiwall

  Elimizdeki teknolojiyi hızla kaybederken, teknoloji devinin bu haberi bile umut verdi bir anda.Belli ki 5 Nisan'da her şey çoook daha güzel olacak.

 2. Webrazzi canlı yayın yapsa açılışa özel ne güzel olur. Arda bey falan :D

 3. Fatih Fatih

  Webrazzi canlı yayını gerçekten güzel olur ist. dışında olacaklar için.

 4. Hasan Ali Hasan Ali

  Webrazzi ekibinden canlı yayın isteriz! isteriz de isteriz :D

  Arda bey duy sesimizi :) Tarihe güzel bir not düşülür fena mı? 40 yılda 1 Apple Türkiye'de mağaza açıyor. Bence bu fırsatı değerlendirin lütfen :)

 5. Yunus Yunus

  Açılışa katılmak için rezervasyon yaptırmamız gerekiyormu? Bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

 6. Kerem Ateş Kerem Ateş

  Arda Bey Tim Cook ile bir röportaj şansınız var mı? Bu konuda bir girişimde bulundunuz mu acaba?

 7. Alev Sekin Alev Sekin

  Evet canlı yayın gerçekten süper olur.

 8. Furkan Kırım Furkan Kırım

  Aslında sektörden arkadaşlarla kısa kısa ayak üstü 1-2 dakikalık sohbetler edilse? Görüşler alınsa falan ve bunlar canlı yayında verilse webrazzi takipçileri için hoş olurdu.

 9. Ceycey Ceycey

  O değil de Apple Türkiye'de Black Friday'i uygular mı ben bunu merak ediyorum.

 10. Hamburgda acilda ve kimsenin bisey aldigi yok butun gun cafedemis gibi oturuyorlar ;)

 11. Apple'ın Türkiye'ye Gelmesi Çok Güzel Birşey Fakat Türkiye Premium Reseller Diye Adlandırdığı ve Yetkili Satıcı Ünvanı Verdiği Mağazalardan Aynı Ürünleri Daha Ucuza Almak Çok Daha Mantıklı. Bakınızı pupa bilişim pupadankapiniza.com Hem Bu Adamların Türkiyede Yaygın Şube Ağına Sahip Fiyat Olarakta Baya Farkediyor. Ayrıca Pazarlık Yapma Şansınızda Fakat Apple Store'da Sabit Fiyat Bilmem Anlatabildimmi ..

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri