Gerçek zamanlı reklam teknolojisi sunan Sociomantic Labs, Türkiye ofisini açtı

Gerçek zamanlı reklam teknolojisi sunan Sociomantic Labs, Türkiye ofisini açtı

Berlin merkezli Sociomantic Labs aralarında Zizigo ve Trendyol'un da bulunduğu müşterilere hizmet ettiği ve 2012'den beri aktif olduğu ülkemizde ofisini açtı.

2009'da kurulan ve küresel ölçekte 60'da fazla ülkede 216 çalışanıyla faaliyet gösteren Sociomantic Labs bu adımla Türkiye odağını daha da genişletmiş oluyor.

Gözde Alemli'nin  ülke direktörü olarak göreve başladığı Soicomatic Labs programatik reklam satın almasında hem mobil hem de webde Facebook'tan hedeflemesiyle dikkatlerine üzerine çekmişti. Özellikle CRM çözümünde kişiye özel kampanya kurgusuyla e-ticaret siteleri için önemli bir seçenek olarak duruyor.

Özellikle gerçek zamanlılık üzerine kurgulu Sociomantic'in teknolojisi sadece RTB'de fiyat artırımıyla reklam gösteriminin ötesinde müşteriyi sınıflandırması, kampanya kurgulamasınında aralarında bulunduğu süreci saniyenin 8'de 1'inden daha az sürede gerçekleştriyor.  Raporlaması da bu doğrultuda olan Sociomantic'in gösterim ve tıklamanın haricinde satış rakamlarını da detaylı paylaşıyor.

Sociomantic Türkçe dilini henüz sitesine eklememiş ama ilgileneler buradan ulaşabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.