Girişim Ofisleri'nde bu hafta Reklamport'un ofisini ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Reklamport'un ofisini ziyaret ettik

go-65-reklamportGirişim Ofisleri'nde bu hafta Reklamport'un ofisine konuk olduk. Ümit'in ziyaret ettiği İstanbul Balmumcu'daki Reklamport ofisinde bizi şirketin Yönetici Ortağı Ferhat Tekin karşılıyor. 2008 yılında kurulan Reklamport, dijital reklamcılık alanında ürün ve servisler geliştiriyor.

Türkiye'nin önemli reklamverenlerine hizmet veren Reklamport, son dönemde performans bazlı reklamcılığı da sistemlerine entegre etmiş. Şu anda 22 kişilik bir organizasyonu olan Reklamport, işe ilk başladıkları yıllarda 4 kişilik bir ekiple hayata geçmiş.

Bugüne kadar yayınlanmış tüm Girişim Ofisleri bölümlerini buradan bir arada görebilirsiniz. Webrazzi TV’nin tüm programlarını ise burada bulabilirsiniz.

Yorumlar (6)
 1. sıkılmadan izliyorum sabırsızlıklar bekliyorum yeni bölümleri.

 2. Hiç kimsenin yüzü gülmüyor, ofis çok sade, kimse birbiriyle konuşmuyor bunları geçtim birbirlerinin yüzüne bakarken ufak bir tebessüm bile yok. "Girişim Ofisleri" programın adı ancak tamamen reklamcılık hakkında bilgi verilmiş tamam bilgi verilsin ancak dozunda verilsin. 3 defa konum değiştirdiniz. Webrazzi.com daha eğlenceli sevecen ofisleri ziyaret etmeye ilgi göstermeli...

  1. Bu programın her bölümünü düzenli olarak takip edip izliyorum ve tam olarak benim düşündüklerimi yazmışsın. Keyif vermeyen hatta "kafa ütüleyen" bir bölüm olmuş.

   Reklamcılık ofisi deyince insanın aklında creative eğlenceli bir ofis canlanıyor... Bu firma reklam sektörünün biraz daha teknik kısmında yer alıyor bunu anlayabiliyorum ama yinede bunu bekliyor insan. Yemeksepeti'ne bakın adamlar yemek siparişinin sadece teknik kısmında yer alıyor ama elemanlarının mutluluğu için güzel bir ofis yapmışlar. Herkes halinden memnun gözüküyor. Bu örnekleri arttırmak mümkün.

   Sonuç olarak bu ofise dışarıdan şöyle bir baktığımda. Rahat ve mutlu çalışanlar göremedim. Bu ofis sadece çok başarılı iç mimarlar tarafından dekore edilmiş bir devlet dairesi gibi geldi.

 3. Girişim ofisleri bölümünün her birini merakla bekliyor ve izliyorum. Ama bu ofis gezisi konuşmadan ibaret olmuş bu ofis gezilmemeliydi bence devlet dairesine benziyor çalışanlarda huzur göremedim ben o da işverenden kaynaklanan bir durum diye düşünüyorum.

 4. en yakın zamanda turkticaret.net'in ofisini de ziyaret etmenizi bekliyoruz

 5. İsmail İsmail

  Reklamport, ciddiyetten uzak, ödemeleri zamanında yapmayan, maillere dönmeyen, biriken 3-5 aylık ödemeyi cuma gün yapıyoruz deyip aylarca sallayan bir şirket. Tübitak desteği konusunda da, kesinlikle reklamcılık konusunda Tübitak desteği yok. Abartılmış, kurumsallıktan uzak bir şirket.