Geleceğin mobil teknolojilerini tmob labs'ta sizler için inceledik
Webrazzi TV

Geleceğin mobil teknolojilerini tmob labs'ta sizler için inceledik

tmob-labsGirişim Ofisleri programımızda Tmob'un ofisini daha önce ziyaret etmiştik. Tmob ofisinin bugünki konuğu ise Arda Kutsal oldu. Tmob Kurucusu ve CEO'su Rudi Dökmecioğlu ve Yönetici Ortağı Atahan Işık ile birlikte Arda Kutsal, tmob Labs adını verdikleri yeni nesil cihazlar üzerine geliştirme yaptıkları departmanı ziyaret ettik

Tmob Labs'ta Nest'ten AR Drone'a ve daha birçok farklı ürünü deneme şansı bulduğumuz programdan sizin de oldukça keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Yorumlar (8)
 1. Bu, tamamı siyah su geçirmeyen dediğiniz akıllı saatin ismi nedir?

 2. Orkun Şahin Orkun Şahin

  Türkiyede görmediğimiz cihazlar gerçekten izlemek ve ne işe yaradıklarını öğrenmek çok keyifli

 3. Hollanda da yaşayan kuzenim sağolsun bana bunların bir kısmı test ettirmişti, gerçekten harika cihazlar ülkemizde bunları üretecek adam çok ama maalesef vergi olayı başta olmak üzere ve internetin kısıtlamasıda arttığı için yatırımcılar cesaret edemiyor

 4. Çok hoş bi sohbet olmuş cidden. Teşekkürler.

  General electrics'in ürettiğini söylediğiniz sensörün tam adı nedir?

 5. Bülent Alan Bülent Alan

  çok keyifle izledim .uzun zamandır böyle bir video izlememiştim.beni çok heyecanlandırdı .Arkadaşları tebrik ederim.Ayrıca ofislerinide çok beğendim.tebrikler.

 6. İbrahim Turgaz İbrahim Turgaz

  Harika bir paylaşım olmuş. Vodafone Find Zone Uygulamasını Google Play'de bulamadım. Find Zone'un Türkiye'ye gelmesini merakla bekliyorum.

 7. Bu nest vb. wifi ürünleri düşünce açısından güzel fakat duman sensörü aldım telefonuma onun uygulamasını kuracam, pencere sensörü aldım onun uygulamasını kuracam onu aldım bunu aldım derken yüzlerce uygulama olur telefonda. Daha komplike sistemler mevcut akıllı ev sistemlerinde. Ayrıca Türkiye'den de rahatlıkla temin edilebiliyor, örneğin "Fibaro" var akıllı ev sistemlerin de 1 numaralı kablosuz standardı kullanıyor. Bence bunlarıda incelemelisiniz.