Girişim Ofisleri’nde bu hafta tmob’un konuğu olduk
Arama
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri’nde bu hafta tmob’un konuğu olduk

girisim-ofisleri-logoGirişim Ofisleri‘nin yaz tatili sona erdi ve yeni sezonun ilk çekimini kurumsal mobil çözümler sunan tmob‘un ofisinde gerçekleştirdik. Tmob’un kurucusu ve genel müdürü Rudi Dökmecioğlu bize tmob’un ofisini gezdirdi ve iş süreçleri hakkında bilgi verdi.

Mobiliteye öncelik veren tmob, sadece akıllı telefon ve tabletler için değil genel olarak taşınabilir ve giyilebilir tüm cihazları uygulamalar geliştiriyor. Rudi Dökmecioğlu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde tmob’un çalışmalarının yanı sıra mobilite kavramı ve mobil teknolojilerin geleceğinden de bahsetme fırsatı bulduk. Tabi ki ofisteki masa tenisi masasında da uğramadan çekimi bitirmek de olmazdı 🙂

Önümüzdeki haftalarda yeni bölümlerini sunmaya devam edeceğimiz Girişim Ofisleri’nin daha önceki 50’yi aşkın bölümüne bu adresten, Webrazzi TV’deki pek çok farklı programın tamamına ise şuradan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler…

Yorumları GösterYorumlar Gizle (12)
 1. Kadir dedi ki:

  Hele şükür. Girişim ofislerini ilgiyle takip ediyoruz.

 2. Blogger dedi ki:

  Şirketin bel kemikleri 11:12

 3. Ümit ÇÜN dedi ki:

  Yeni sezonda da başarılar dilerim Ümit bey, başarılı ve bir o kadar da keyifli bir çekim olmuş..

  1. Ümit Öncel dedi ki:

   Çok teşekkürler, devamı da geliyor 🙂

 4. Tugce dedi ki:

  Hersey guzel de macin sonucu noldu?

 5. berk tan dedi ki:

  Ümit bey harika 🙂
  Televizyonda program yapsak 10 reyting garanti.
  Başarılar.İyi programlar.

 6. Ahmet Yücel dedi ki:

  Görsel İletişim ve Tasarım okuyan öğrenci olarak hayallerimde ki ofis olmuş 🙂
  Mobil’i her anlamda göstermiş. Sunum bölümü, arka odalar diyebiliceğimiz izole alanlar, üniversite kütüphanesine benzer toplu açık bir alan. Herşey harika.
  Başarılar tmob.

 7. Volkan dedi ki:

  İş görüşmesindeki arkadaşa sürpriz oldu biraz 🙂 Bir de masa tenisi oynayacakları kovalarım ben oradaki UI, UX çalışanı olsam. Kafamın dibinde takara tukara o ne öyle?

  Onun dışında keyifli bir ofis olmuş, veri akışının en yoğun noktası da en güzel yer zaten. Ama neden kimse yoktu onu bilemedim.

 8. Rufat Mammadli dedi ki:

  Webrazzi’nin kendi ofisini de görmeyi çok isteriz! 🙂

 9. Mert dedi ki:

  Bravo Rudi’ye. Azmin, hırsın ve çalışkanlığının emeklerini alıyor.Örnek alınası girişimlerden biridir kendisi. Başarılar diliyorum.

Bir Yorum Yazın