Koding'ten 'çılgın 100 TB' haftası!

Sizlere en son yeni arayüze geçişini haberleştirdiğimiz Koding, kısa bir süre önce oldukça ilgi çekici bir kampanya başlattı.

Yayınladığı blog yazısı ile yeni arayüze geçişini kutlamak istediklerini söyleyen Koding ekibi, kullanıcılarına 100 TB disk alanı hediye ediyor.

3 günün geride kaldığı ve bir hafta olarak planlanan -yani 4 gün daha var- kampanyaya göre platformun hali hazırdaki üyeleri login olduklarında ya da sıfırdan bir kullanıcı Koding'e kayıt olduğunda 4 GB disk alanının sahibi oluyor.

Ayrıca kullanıcıların Koding üyesi olmayan arkadaşlarını platforma davet etmeleri, ve davet ettikleri kişinin Koding üyesi olması durumunda her iki taraf da 1 GB ekstra alanın sahibi oluyor.

koding-100-tb-kampanya

83 TB alan kaldı

Koding'in 'crazy 100 TB week/çılgın 100 TB haftası' adını verdiği kampanyada, biz bu yazıyı hazırladığımız anda 83 TB'lık disk alanı kalmıştı.

Siz de kampanyaya katılmak istiyorsanız; eğer daha önce Koding'e üye olmuşsanız login olmanız, olmamışsanız da yeni bir üyelik kaydı gerçekleştirmeniz yeterli. Kampanya kapsamında üye girişi yaparak ya da üye olarak sonsuza kadar geçerli olan ve ücretsiz 4 GB alanın sahibi oluyorsunuz.

Hemen aşağıda size Koding'in yeni arayüzünün tanıtıldığı video'yu izleyebilirsiniz.

Koding ekibi ile konuştuğumuzda anlık kullanıcı sayısında ve gelen isteklerin çok ciddi boyutlarda arttığını öğrendik. Bu kampanya ile kullanıcılarına sonsuza kadar geçerli olan disk alanı hediye eden Koding, growth hacking'in güzel bir örneğini gerçekleştirmiş gibi duruyor. Kampanya sona erdiğine şirketin ulaştığı yeni kullanıcı kitlesi ve rakamlar hakkında sizlere bilgilendireceğiz.

Bu arada kampanyayı Twitter üzerinden takip etmek isterseniz #Crazy100TBWeek hashtag'ini kullanabilirsiniz.

Güncelleme: Yazıyı yayına almamızın ardından saatler sonra Koding'in 100 TB'lık disk alanını dağıttını ve kampanyanın sona erdiğini ekleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.