ShiftDelete.Net, yeni ofisini Sakarya Üniversitesi Teknokent'te açıyor

ShiftDelete.Net, yeni ofisini Sakarya Üniversitesi Teknokent'te açıyor

2005 yılında dijital yayıncılığa adım atan ShiftDelete.Net internetteki hızlı büyümesini farklı alanlarda da gösteriyor. SDN, Sakarya Üniversitesi Teknokent’deki Ar-Ge ofisiyle yeni bir büyüme sürecine giriyor.

ShiftDelete.Net kurucusu Hakkı Alkan'dan aldığımız bilgiye göre bu yeni ofiste öğrenci ve akademisyenlerden oluşacak bir ekip, şirketin yeni mobil ürün ve web servislerini geliştirmek üzere çalışacak.

Şu anda ayda 8 milyondan fazla kişinin ziyaret ettiği ShiftDelete.Net, bu ofiste en az 6 kişilik ekip kurmak istiyor.

Bu Ar-Ge ofisinde başta mobil uygulamalar olmak üzere yazılım, tasarım ve pazarlama alanında geliştirme yapılacak. Gelen başvurular arasından seçilecek olan öğrencilere çeşitli ücretsiz eğitimler verilecek.

Geniş bir yazar kadrosuna sahip Shiftdelete.net’in dijital dergisi SDN Teknosa Magazin'in 100 bin cihaz barajını geçtiğini sizlerle paylaşmıştık. İçerik üretiminde örnek bir büyüme sergileyen ShiftDelete.Net'in yazılım üretimi konusunda da kendini bir teknokente taşıması sanırım bu dikeyde oldukça önemli.

Aşağıda Hakkı Alkan'ın konuyla ilgili açıklamasını izleyebilirsiniz. Hem ShiftDelete.Net'i hem de Sakarya'dan internet sektörüne katılacak kişileri tebrik ediyoruz. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.