x

Zet.com: Sopsy’nin kurucularından tasarımcılar için yeni pazaryeri [50 davetiye]

zet.com sanatci pazar yeri eticaret logoİnternette dükkan açmanın basit ve hızlı yolu Sopsy.com‘un kurucuları yeni bir girişimle karşımızda. ‘Tasarımcıların pazaryeri’ sloganıyla açılan ZET.com şimdilik davetiye ile kullanıcılarına merhaba diyor. Elbette Webrazzi okuyucuları da bu öncelikli kişiler arasına girmeyi hakediyor.

Zet.com, Sopsy.com’un kurucu şirketi olan Nearbuyme Bilgi Teknolojileri, yani Can Turanlı, Murat Yıldırım, Cem Gedikoğlu tarafından kurulan bir platform.

Tasarımcıları satıcı tarafına koyan bir pazaryeri (Gittigidiyor Ebay gibi) olarak tanımlayabiliriz. Sopsy.com’daki tasarım dükkanlarının yanısıra dışardan da çok sayıda satıcıyı tek çatı altında buluşturuyor.

zet.com sanatci pazar yeri eticaret

Zet.com’daki tüm ürünler Sopsy dükkanlarından ama Sopsy’de şimdiye kadar açılan 15 binden fazla dükkanın sadece 1/5’i yani 3 bin kadarı yeni platforma dahil edilmiş. Bu platformun ilk adımlarının Sopsy Select ile atıldığını da şimdi anlıyorum. 🙂

Ürün konusunda seçici davrandığı için böyle bir yol izlenmiş ve şu anda Zet.com’da 8 bin civarında ürün yer alıyor. Sınırlı sayıda ürünler olduğu için de kullanıcılar da şimdilik davetiye ile alınıyor.

Sokaktan internete taşınan alışveriş keyfi

Mobil dönüşümünü tamamlayan Sopsy’nin ‘sokaktaki ürünlerle internette keyifli bir alışveriş deneyime çevirmek’ gibi bir felsefesi var. Zet.com da bu felsefeyi bir adım öteye taşımak istiyor. Sopsy’nin Aslanoba Capital‘den 1 milyon dolar yatırım alması da Zet.com’un arkasını sağlamlaştırıyor.

zet.com urun satis

Sözü fazla uzatmadan ‘Webrazzi‘ koduyla ilk 50 kişinin hemen Zet.com’a üye olabileceğini paylaşalım. Davetiyeleri kaçıran kullanıcılarımız e-posta adresini bırakarak davetiye bekleyebilir veya siteye üye olan arkadaşlarının 5 davetiyesinden birini isteyebilir. 🙂

Yorumlar (35)

 1. Davvetiye için teşekkürler. 🙂

  Cevapla
 2. Çok başarılı ve bir o kadar da yüksek potansiyelli bir girişim. tebrik ediyorum. bir de webrazzi kodunu yazarak üye olabileceğimiz sayfayı bulabilseydim, her şey daha güel olacaktı…

  Cevapla
 3. Siteyi gezmek için linkleri ayrı tablarda açmanız yeterli, davetiye kodunun önemi yok 😉

  Cevapla
 4. davetiye istiyoruz hocam. Ayıp olmazsa 3 tane alabiliyormuyuz ekibim adına.

  Cevapla
 5. Davet kodu tekrardan açılacak mı acaba? Yarım saatte tükenmiş.

  Cevapla
 6. Mihera.com`u animsatti bana.

  Cevapla
 7. Harika olmuş ellerinize sağlık. Tasarım çok güzel kullanımı kolay ihtiyaç olabilecek herşey düşünülmüş. Tasarımcıysanız kesinlikle bir dükkan edinmek gerek.

  Cevapla
 8. http://www.ETSY.com un Türkiye versiyonu… artı davetiye ile üyelik kabulüde artık çok itici geliyor… Sanırsın Çankaya Köşküne çıkıyoruz…

  Cevapla
 9. davetiye alabilirmiyim? kaldıysa..

  Cevapla
 10. davetiye kodu almak istiyorum..mümkünse bi zahmet..

  Cevapla
 11. Kaan Türkoğlu |

  Yıl olmuş 2013 hala davetiyeyle siteye giriş stratejisi uygulanıyor. Komik olmayın allah aşkına. Sattığınız ürünler zaten sıradan fikir oldukça sıradan bir de siteye giriş için davetiye gerekiyor. Evet yok daha neler. 50 davetiye verilecek bu posta 26 saatte sadece 21 yorum yapılmış olması bile manidar. Benim davetiyemle çobanın davetiyesi bir olamaz.

  Cevapla
 12. anamuralem@gmail.com adresine birisi davetiye gönderebilir mi ? Çok teşekkürler şimdiden.

  Cevapla
 13. davetiye gönderebilecek olan varmı acaba ?

  Cevapla
 14. Ben de davetiye istiyorum. Gönderebilirseniz çok sevinirim.
  İyi günler dilerim.

  Cevapla
 15. aylin arslan |

  selamlar davet gönderirseniz çok sevinirim teşekkürler

  Cevapla
 16. sedef koçaş |

  zet.com davetiyesine ihtiyacım var hala mümkün müdür acaba teşekkürler

  Cevapla
 17. Sude surekli |

  Zet.com davetiyesi alabilir miyim acaba? sudesureklii@gmail.com

  Cevapla
 18. fashionsbit |

  Merhaba. Cok gec kalmis olarak soruyorum:) Sopsy’de dukkan acmadan zet.com da acabiliyor muyuz? Yoksa once sopsy.com a uye mi olmamiz gerekiyor? Simdiden tesekkurler:)

  Cevapla
 19. zet.com dan davetiye alabilirmiyim acaba ? teşekkürler

  Cevapla
 20. Zet.com davetiyesi alabilir miyim acaba? lawyerbrs@gmail.com

  Cevapla

Bir Cevap Yazın