VsAkademi.com: İzmirli girişimcilerden online tasarım eğitimleri [20 ücretsiz üyelik]
Arama
Girişim

VsAkademi.com: İzmirli girişimcilerden online tasarım eğitimleri [20 ücretsiz üyelik]

vs akademi online cevrimici tasarim egitimiİnternetten sunulan eğitim fırsatları giderek artıyor. VsAkademi.com online tasarım eğitimleriyle bu alanda yeni ve iddialı bir oyuncu olmak istiyor.

Abdülkadir Bayar ve Özge Mardi Bayar tarafından Ekim 2012’de açılan VS Akademi, bu ikilinin Kasım 2008’de VS Magazin adlı dijital dergiyi yayına almasıyla filizlenmeye başlamış. İşin gerçeğe dönüşmesi ise 1,5 yıllık bir çalışma ve 140.000 TL’lik öz sermaye yatırımının ardından mümkün olmuş.

Şu anda 8 kategori ve 84 eğitim seti ile yayında olan VsAkademi.com, sektör içinde yapılan proje tipi veya detaylarına yönelik teorik, program ve uygulama alt kategorilerinde eğitimler sunuyor.

Eğitim kategorileri ‘Güzel Sanatlar Fakülteleri’ bölümleriyle eş yapıda isimlendirilmiş ve içerikler de buna göre hazırlanıyormuş. Özge Mardi’nin akademisyenlik geçmişi de bu konuda etkili olmuş.

vsakademi.com

10 aylık sürede 6300’den fazla üye kazanan VsAkademi, bu üyelerin yüzde 10’undan fazlasını (733 kişi) ücretli üye yapmayı başarmış. Şu anda aylık yaklaşık 15 liraya kadar düşen fiyatlarla abone olunabilen VS Akademi’de standart üyeler özel açılan az sayıdaki eğitim setlerine ulaşabilirken, ‘Pro’ üyeler tüm videolara ulaşabiliyor.

Hedef 1280 eğitim setine ulaşmak ve pazar lideri olmak

VS Akademi’de grafik ve tasarım eğitimlerinin yanısıra fotoğrafçılık ve video prodüksiyon eğitimlerinin de yer veriliyor. Kuruculara ek olarak 3 eğitmen daha içerik üretimine katılıyor. Genel olarak güzel sanatlar üzerine lise ve üniversite okuyan öğrencilerle eğitmenler, sektör içerisinde çalışan ve yeteneklerini geliştirmek isteyenlere ulaşılmak isteniyor. Küçük illerde yaşayan tasarım eğitimine hevesi ve tutkusu olan kitle de potansiyel kullanıcılar/müşteriler arasında görülüyor.

17 kategori 1280 eğitim setine kısa sürede ulaşmak istediklerini söyleyen Kadir Bayar, Türkiye’de bu alanda 1.5 milyon TL’lik pazar olduğunu belirtiyor. VS Akademi’nin market bölümü ise ulaşılacak hacmi büyütüyor. Bu bölümde Kadir ve Özge Mardi Bayar tarafından yazılan kitaplar, Maxon ve Pantone markalarının ürünleri satışa sunuluyor.

İzmir merkezli Atolyeizmir.com’un da kurucuları olan girişimcilerimiz PRO üyelere bazı avantajlar sunuyor. Siz Webrazzi okuyucularına da yaptıkları jestle 20 kişinin 6 aylık aboneliğe ücretsiz sahip olmasını sağlıyor. Şimdiden iyi eğitimler. 🙂

Üye olsanız da olmasanız da VS Akademi bloguna göz atmanızı tavsiye ederim.

w11SN584EB
w11SNPC2ZX
w11T7HUCQ1
w11TOQ0MHV
w11UEISC23
w11V1AM28E
w11V31G9BA
w11VYAGL3D
w11WKLUJF8
w11WRHN89B
w11WSLXQ2V
w11WYTQMSX
w11XJ0C5G2
w11Y1TRD3V
w11Y4MZ1WN
w11Y87J9G0
w11ZBMLFG1
w11ZJHN7IE
w11ZN8CQEX
w11ZRGHP50

Yorumları GösterYorumlar Gizle (10)
 1. Güven dedi ki:

  20 Ücretsiz üyelik yazısını görünce yaptığım heyecanı görseniz 😀

 2. Hüseyin dedi ki:

  Burdan site yöneticilerine bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
  Gönderilen onay mailindeki linki http:// ile başlatırsanız daha iyi olur. Yoksa linke tıklanıldığında linki mevcut adresin sonuna ekliyor. Bu da linke gidip hesabı onaylamadığı için hatalı olacaktır.

  1. Mehmet Emre Baş dedi ki:

   Aktivasyon linkinde dediğiniz gibi sorun var. Ve site yavaş çalışıyor veritabanı tarafında.

 3. Şenol Özbek dedi ki:

  20 adet çok yetersiz değil mi? Kaldık ortada 🙂

 4. Kadir Bayar dedi ki:

  Hüseyin ve Mehmet Emre Baş. İlginize ve desteğinize teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz link hatasını önümüzdeki günlerdeki güncellemeler ile yapılandıracağız.

 5. Kadir Şahin dedi ki:

  Siteyi açtım 10 dk sürdü açılması bu kadar olmamalı

 6. ozer dedi ki:

  üye olmak için aktivitasyon kodu şart mı? ilginç

 7. e dedi ki:

  Hediye vermişler ama siteye ulaşılamıyor?

 8. Çalışmıyor dedi ki:

  Keşke Böyle Vermek Yerine, Yorum Yapanlara vs MAil Yoluyla Yollasaydınız. En Azında 1 Kaç Kişiye Değilde En Azından 15-20 Kişiye Ulaşırdı Bu Kodlar.

 9. bayram dedi ki:

  Ben kod kullanarak üye oldum ama 30 günlük Pro üyelik verdi. Konuda 6 ay olduğu yazıyor?

Bir Yorum Yazın