Serdar Kuzuloğlu'nun da ortağı olduğu Gozimo.com yüzünü "biraz" gösterdi

Serdar Kuzuloğlu'nun da ortağı olduğu Gozimo.com yüzünü

Çok kısa süre önce inovatif bir girişimden haberdar oldum. Serdar Kuzuloğlu, Ercan Balcı, Tolga Tuna ve Devrim Altaylı'nın ortağı olduğu Gozimo.com isimli girişim henüz kapalı beta olarak gelişimini sürdürüyor.

Malum Türkiye'de internet girişimleri arasında inovasyonu çok fazla görmek mümkün olmuyor. O yüzden açıkcası Gozimo.com'un ilk demo videosunu görünce oldukça heyecanlandım ve fazla beklemeden sizlerle paylaşmak istedim. Videoyu yazının devamında izleyebilirsiniz...

Kullanıcıların odaklandıkları bir konuda öneriler almasına imkan sağlayan, özellikle de alışveriş tarafında sunabildiği önerilerle sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan inovatif bir girişim olarak tanımlayabileceğim Gozimo.com'la ilgili şu aşamada fazla birşey söylemeden sadece ekibin kendi içinde kullanmak için hazırladığı videoyu beğeninize sunuyorum.

Videoda da görebileceğiniz gibi bir tarayıcı eklentisi ile çalışan ve gezdiğiniz tüm sayfalarda odaklandığınız konuda size yönlendirmeler yapan Gozimo daha önce gördüğümüz türden girişimlerden değil.

Bugün itibariyle Chrome'a özel eklentisini kullanmaya başladığım servisle ilgili önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgiler paylaşmaya hazır olacağım. Ayrıca bu fırsatla daha doğru tespitler yapmam ve tecrübelerimi daha doğru aktarmam da mümkün olacak.

Bu süreçte siz de eğer girişim ilginizi çektiyse web sitesine e-posta adresinizi bırakıp servisle ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.