MobileCraft spor oyunları kategorisinde büyümesini sürdürecek [Sosyal Garaj]
Webrazzi TV

MobileCraft spor oyunları kategorisinde büyümesini sürdürecek [Sosyal Garaj]

sosyal-garaj-logoSosyal Garaj’ın bu haftaki bölümünde Özgür’ün konuğu MobileCraft kurucu ortağı Veyis Dinçer oldu.

Hocam.com'dan sonra yeniden Cumhur Onat'la birlikte kurdukları MobileCraft'ta iki spor oyunuyla yüksek kullanıcı sayılarına ulaştıklarını paylaşan Veyis, bu kategoride devam edeceklerini paylaşıyor.

Önemli indirilme sayılarına ulaştıklarını paylaşan Veyis, FlickShoot'un toplam 15 milyon, kısa bir süre önce yayına giren Real Basketball'un ise Google Play'de 5 milyon indirilmeye ulaştığını aktarıyor.

Mobil oyun geliştirmeyle ilgilenenlerin çok daha fazla bilgi bulacağı programımızın tamamını yukarıda izleyebilirsiniz.

Sosyal Garaj’ın diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (4)
  1. Yusuf Turan Yusuf Turan

    Ses ile ilgili bir sorun mu var? Yoksa da videonun bazı yerlerini editlemeniz gerekli sanırım. Konuk cidden zor durumda görünüyor..

  2. Ciddi derecede yararlı bilgiler verdi konuşmasında aslında Veyis. Özellikle oyun geliştiricilerin heyecanını kaybetmemesi için minimal projeler ile başlangıç yapmaları son derece önemli. Öncedende takip ettiğim bir firma olduğundan sağlam adımlarla gittiklerini görüyorum. Özellikle başarısız oldukları projeleri açık sözlülükle dile getirmeleri ve insanları bilgilendirmeleri taktir edilmesi gereken bir durum. Bütün ekibini tebrik ediyorum. Başarılar.

  3. Memleketin en zeki insanları oyun üretip şişman parmaklı çocukların reklam bannerlarına dokunuşlarına odaklanmış durumda. İçler acısı bir sektör. Herşey para değildir arkadaşlar.

  4. Erdiizgi Erdiizgi

    Çok şey kazandım diyebilirim bu bölümden. Webrazzi kullanıcıya değer kazandırmayı biliyor. Bu güzel bölüm için teşekkür ediyorum.