Fizy Shop açıldı!

Geçen yıl Webrazzi'de yer verdiğimiz haberde Fizy'nin e-ticarete adım atacağını sizlerle paylaşmış ve konuyla ilgili ilk detayları aktarmıştık.

Şimdi de Fizy, Fizy Shop adığını verdiği e-ticaret sitesini shop.fizy.com adresi altında açtı.

Fizy Shop, 48 saatte gönderim ve 100 TL üzeri için ücretsiz kargo avantajı ile açılışını yapmış. Sitede farklı kategorilerde ürünler bulunuyor. Dekoratif ürünlerden t-shirt'lere, anahtarlıklardan figür ya da rozetlere kadar pek çok farklı ürünü Fizy Shop altında görebiliyoruz.

fizyshopana

Fizy Shop'da, "fizy özel" kategorisi altında Fizy Shop'a özel ürünler de yer alıyor. Burada özellikle müzikal zevkinizle paralellik gösterebilecek pek çok ürünle karşılaştırabilirsiniz. Mesela benim ilk dikkatimi çeken ürünler AC/DC kupa bardakları ve Iron Maiden figür oyuncakları oldu.

Bildiğiniz gibi çok kısa bir süre önce online radyo Karnaval.com, krnvl SHOP ile e-ticaret girişimini yapmıştı. Müzik konusuna ilgi duyan kullanıcıların bu deneyimlerini yaşarken bir yandan da alışveriş yapıyor olmaları sanırım fizy için de bir kılavuz olmuş durumda. Böylece fizy hem yeni bir gelir kaynağı elde ederken, hem de kullanıcılarına farklı bir alışveriş deneyimi de sunuyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.