E-Ticaret

Fizy Shop açıldı!

Geçen yıl Webrazzi'de yer verdiğimiz haberde Fizy'nin e-ticarete adım atacağını sizlerle paylaşmış ve konuyla ilgili ilk detayları aktarmıştık.

Şimdi de Fizy, Fizy Shop adığını verdiği e-ticaret sitesini shop.fizy.com adresi altında açtı.

Fizy Shop, 48 saatte gönderim ve 100 TL üzeri için ücretsiz kargo avantajı ile açılışını yapmış. Sitede farklı kategorilerde ürünler bulunuyor. Dekoratif ürünlerden t-shirt'lere, anahtarlıklardan figür ya da rozetlere kadar pek çok farklı ürünü Fizy Shop altında görebiliyoruz.

fizyshopana

 

Fizy Shop'da, "fizy özel" kategorisi altında Fizy Shop'a özel ürünler de yer alıyor. Burada özellikle müzikal zevkinizle paralellik gösterebilecek pek çok ürünle karşılaştırabilirsiniz. Mesela benim ilk dikkatimi çeken ürünler AC/DC kupa bardakları ve Iron Maiden figür oyuncakları oldu.

Bildiğiniz gibi çok kısa bir süre önce online radyo Karnaval.com, krnvl SHOP ile e-ticaret girişimini yapmıştı. Müzik konusuna ilgi duyan kullanıcıların bu deneyimlerini yaşarken bir yandan da alışveriş yapıyor olmaları sanırım fizy için de bir kılavuz olmuş durumda. Böylece fizy hem yeni bir gelir kaynağı elde ederken, hem de kullanıcılarına farklı bir alışveriş deneyimi de sunuyor.

Yorumlar (14)
 1. Baktılar müzik işinde para yok, ticarete mi girdiler acaba? :)

 2. arama'da hata var.

  404 - File or directory not found.

  1. Yusuf Turan Yusuf Turan

   Hataları çok evet.

   Aceleye gelmiş belli :)

 3. Arama hata veriyo :)

 4. İlginçtir, neden yalnızca müzikle ilgili ve ya fizy ile ilgili satışlar yapılmıyor? Örümcek adam anahtarlığının müzik ve ya fizy ile ilgisi nedir?

  1. seni rahatsız eden nedir i ? örümcek adam anahtarlığını almazsın olur biter ..

 5. Haberci Haberci

  Fizy özellikle son zamanlarda para kazanmayı nedense hep ön plana çıkarıyor.

 6. e-ticaretin cılkı çıktı. nerede 3-5 kişinin toplanıyor olduğunu görseler hemen satışa yöneliyorlar. bir parkta oturmuş huzur içinde doğayı izlemek istiyorsak, o manzaranın tablosunu bize satmaya kalkacak bir çıkarcıyı mutlaka görür duruma geldik.

  yazıklar olsun. Jimmy Wales kadar adam olun ondan sonra çıkın insanlık adına ahkam kesin diye bağırmak istiyorum.

 7. Fiyatlar pahalı geldi bana. Discover DJ hepsiburada ve Hızlı alda 198 tl civarı iken Fizy'de 249 TL.

  1. ismail ben baktım, sahibinden'de de 300 lira .. insanlara devamlı çamur atın olur mu !

   ayrıca hepsiburda da 279 muş !!

 8. Ferhat Ferhat

  Açıkcası gereksiz buldum :) biz fizy i müzik dinlemek için kullanıyorduk sadece :D

 9. gayet de şık ve güzel olmuş .. ben esas tüm bu yazanların niç,in bu kadar şikayet ettiğini merak ediyorum .. oturdukları yerden ahkam kesenlerden çok sıkılmadık mı ?

  adamlar tam bir dünya markası olarak hizmet veriyorlar .. ama bize fazla tabi bu durumlar, bize like olsun fake olsun ..

  fizy yi bu girişiminden dolayı tebrik ediyorum

  metin sabitgil

  1. Ibrahim Ozkan Ibrahim Ozkan

   @metin: Gerçekte adın ne ise, dikkat ettim de birçok yoruma cevap vermişsin. Fizy'de çalışıyosun sanırım ya da bir bağlantın var. Bu kadar kendini belli etme bence

   1. @ibrahim, patronu şunlara cevap yazıversin biri demiştir herhalde. ya da kraldan çok kralcı arkadaş.