n11.com'un mağaza sahiplerine sunacağı hizmet detayları belli oldu [Video]

n11.com'un mağaza sahiplerine sunacağı hizmet detayları belli oldu [Video]

Doğuş Grubu ile Güney Koreli ortakları SK Group’un geçen yıl bir e-ticaret girişiminde bulunacaklarını size aktarmıştık. Bu detayın ardından ilk defa numaraonbir adı ile ortaya çıkan girişimin adının Şubat ayında aldığımız bilgilerle n11.com olarak kısaltıldığını duyurmuştu.

Daha önce C2C modeli üzerine kurulu olacağı düşünülen fakat sonrasında B2C modelinin de kullanılacağı bilgileri gelmişti. Yani klasik pazaryeri modelinden bahsediyoruz.

n11.com'un bu modeli kullanacağı, girişimin mağaza sahiplerine yönelik olarak kendi resmi YouTube hesabından yayınladığı video ile kesinleşmiş oldu.

Bu video, n11.com'un açılacağını müjdelerken, mağaza sahiplerine yönelik bir kısa tanıtım videosu yayınladı. Bu videoya göre mağaza sahipleri n11.com'da yer almak için herhangi bir ücret ödemeyecek. Sadece sattıkları ürünlerden videoda belirtildiği üzere makul bir oranda komisyon alınacak.

Videoda n11.com'un mağaza sahiplerine sağladıkları sadece bununla sınırlı olmadığını da görebiliyoruz. n11.com, kendi kurduğu fotoğraf stüdyosunu da mağaza sahiplerine tahsis edecek. Bu çok önemli bir özellik çünkü satın alma kararında kullanıcıların fotoğrafları inceleyebilmesi gerçekten önemli. Bu profesyonel çekilmiş stüdyo fotoğrafları, hem ürünlerin daha iyi ortaya konulmasını sağlayacak, hem de n11.com'u görsel açıdan çok daha şık ve güvenilir bir durumda göstereceğine eminim.

Ayrıca videoda, mağaza sahiplerine verilecek İş Geliştirme Eğitimlerinden de bahsediliyor. Bu eğitimlerde mağaza sahiplerine verilen bilgilerle, işlerini büyütmek isteyen mağaza sahiplerine destek olunacak. Bu tarz eğitimlerin bile başlı başına mağaza sahiplerinin n11.com'u tercih etme sebebi olabileceğini düşünüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.