Doğuş Grubu'nun yeni e-ticaret sitesinin adı kısaldı: n11.com

Doğuş Grubu'nun yeni e-ticaret sitesinin adı kısaldı: n11.com

Doğuş Grubu ile Güney Koreli SK Group'un geçen yıl Haziran ayında imzaladıkları stratejik ortaklık anlaşmasıyla çalışmalarına başlanan yeni e-ticaret sitesinin ismi kısaldı. Daha önce sizlerle numaraonbir.com olarak paylaştığımız alan adı, kısaltılarak n11.com haline getirilmiş.

Bugün basın mensuplarıyla paylaşılan bültenle duyurulan yeni e-ticaret sitesi henüz açılmış değil. Siteye girdiğiniz sizi "Alışverişin uğurlu adresi çok yakında burada" mesajı karşılıyor. Site açıldığında sizi haberdar etmek için; ad-soyad bilginizi ve e-posta adresini alan küçük bir form da sitede bulunuyor.

Sizlerle daha önce paylaştığımız logosunu da değiştiren site logosunda uğur böceği görseli kullanmış ve yayında olan sayfada da bu tema kullanmış. 

n11-landing-gorseli

Türkiye e-ticaretinin iddialı projelerinden biri olan n11.com, açık pazar konseptiyle çalışacak. B2C konseptindeki n11.com'da tüzel tedarikçilerin ürünleri yer alabilecek. 2013'ün ilk çeyreğinde açılması planlanan n11.com için henüz net bir tarih paylaşılmamış.

Kore'de 11st.co.kr adresinde yayın yapan SK Grup'un e-ticaret konusundaki uzmanlığı ile Doğuş Grubu'nun yerel pazardaki gücünün birleştirilmesiyle kurulan Doğuş Planet'in ve ilk e-ticaret siteleri n11.com'un nasıl bir performans göstereceğini her beraber göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.