Wordpress Business: Profesyonel web sitesi açmanın yeni yolu

Wordpress Business: Profesyonel web sitesi açmanın yeni yolu

wp business proWordpress ücretsiz blog altyapısı olarak kitlesel bir başarı yakaladı ama artık ticari anlamda da kendini göstermeye başladı. Kısa süre önce restoranlar üzerinden küçük işletmeleri önemsediğini gösteren Wordpress, ağzındaki baklayı çıkardı ve Wordpress Business adlı yeni üyelik modelini açıkladı.

Wordpress Business, Wordpress'in Enterprise ve VIP üyelik modellerinden daha makul bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Hedef kitlesi küçük ve orta ölçekli işletmeler, web sitesi sahipleri ve blog olayına profesyonel bir bakışla yaklaşanlar. Sunuan imkanlar ise ihtiyaçları karşılayacak nitelikte.

Wordpress Business ile sağlam bir web sitesi açmanın bedeli yıllık 299 dolar (536 TL). Sunulan imkanlar arasında destek ekibiyle anlık iletişim, sınırsız özel tema, ses ve video dosyalarınız için sınırsız depolama alanı bulunuyor. wp business

Kullanıcılarının YouTube veya Vimeo'ya ihtiyacı olmayacağını söyleyen Wordpress, Pro Bundle içinde satmakta olduğu 99 dolarlık hizmetleri de Wordpress Business içinde sunuyor.

Kısacası kendi alan adınızla, depolama alanı sıkıntısı olmadan, reklamsız ve kişiselleştirilmiş bir web sitesi sahibi olmanız için sadece Wordpress Business hesabı açmanız yeterli.

Wordpress Business

Ücretli Wordpress temalarının 50 dolardan başladığını ve Enterprise hesabının aylık 500 dolar olduğu göz önünde bulundurulursa WP Business'ın fiyatı şimdilik makul görünüyor.

Fiyatların biraz daha düşmesini beklerseniz 18 aya kadar beklemeniz gerekebilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.