Outbox posta kutunuza gelen mektupları dijitalleştiriyor

Outbox posta kutunuza gelen mektupları dijitalleştiriyor

Dijitalleşen dünya ile birlikte gün geçtikçe daha az fiziksel posta almaya başladık. Ancak mektupların devrinin sona erdiğini söylemek pek de mümkün değil.

Outbox da tam olarak buna yönelik bir 'dijitalleştirme' girişimi. Sistemden kısaca bahsetmek gerekirse, Outbox'a üye oluyor ve posta adresinizi tanımılıyorsunuz. Burada tanımladığınız adreslere gelen postalar Outbox'ın verdiği hizmetle dijitalleştiriliyor ve Outbox hesabınıza ekleniyor.

Böylece, Outbox uygulaması üzerinden size gelen postaları online olarak düzenleyebiliyor, organize ve kategorize edebiliyorsunuz. Yine aynı zamanda posta adresinize kutunuza gelen mektupları uygulama üzerinden gereksiz olarak işaretleyebiliyorsunuz.

Outbox'ın aylık bir kullanım bedeli var. İlk ay ücretsiz olan Outbox, sonraki aylarda aylık olarak 4.99$'lık bir üyelik bedeli ile çalışıyor. Şu anda San Francisco'ya da açılan servis, yıl sonuna dek New York, Chicago, Boston, Washington ve Los Angeles'a açılacak.

Outbox özellikle siz adresinizde olmadığınız zamanlarda mektuplarınızı kontrol etmenizi sağlıyor, bununla birlikte artık posta kutunuzu sürekli takip etmek zorunda da kalmıyorsunuz. Outbox üzerinden postalarınızı kontrol ettiğinizde, elinizde fiziksel olarak bulunmasını istediğiniz mektuplarınızı da yine Outbox'tan talep edebiliyorsunuz. Girişimin tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

'ABD Posta Servisi'ni canlandıracak girişim' olarak lanse edilen Austin, Texas merkezli Outbox, 2011 yılında 2.2 milyon dolarlık bir yatırım almıştı. Bakalım ülkemizde de benzer bir girişim görebilecek miyiz?

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.