Girişimler Webrazzi Ofisinde'de bu hafta Grou.ps kurucusu Emre Sokullu'yu konuk ettik
Webrazzi TV

Girişimler Webrazzi Ofisinde'de bu hafta Grou.ps kurucusu Emre Sokullu'yu konuk ettik

groupsGirişimler Webrazzi Ofisinde programımızın bu haftaki bölümünde Arda Kutsal'ın konuğu Grou.ps kurucusu ve CEO'su Emre Sokullu oldu.

Uzun süredir Silikon Vadisinde bulunan Emre, geçtiğimiz aylarda İstanbul'a dönerek buradaki ofiste daha fazla zaman geçirmeye başlamıştı. Yatırım süreçlerini açık olarak aktaran Emre, geçtiğimiz haftalarda kullanıma sundukları e-ticaret araçlarını da detaylıca aktarıyor.

Keyifle izleyeceğiniz Girişimler Webrazzi Ofisinde'nin diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar (7)
 1. Ayhan Baris Ayhan Baris

  tebrikler...

 2. çalışan sayınız nedir 10 plus

  bu kadar olmaz !

  1. Ercan Ercan

   İki de bir mutluyuz falan diyerek gergin görüntü çizmekten kurtulamamış Emre Sokullu.

   Çok yavan bir görüşme olmuş.

   Buradaki bazı yorumlar da "on plus" tarafından yazılmış izlenimi veriyor.

 3. gerçekten çok yenilikçi bir girişim başarılı olması tesadüf değildir tabiki

 4. Sercan Yilmaz Sercan Yilmaz

  Grou.ps; açıldığı günden bu yana takip ettiğim, başarılı olmasını can-ı gönülden istediğim ve desteklediğim sayılı Türk menşeili girişimlerden bir tanesi.

  Kurulduğu ilk zamanlarda oldukça yenilikçi bir projeydi. Aldığı yatırımların da desteğiyle açıkçası şu zamana dek daha farklı bir nokta da olur diye düşünürdüm. Ancak 5 sene de kat edilen mesafe sanki bana bir yerlerde sorun olduğunu gösteriyor.

  Bilmiyorum, ne kadar doğru olur ancak bana göre çok fazla pivot yaptılar. Fonksiyonel değişiklikler olsun, gelir modeli değişiklikleri olsun, ilk gün kü grou.ps ile 2013 model grou.ps arasında dağlar kadar fark var.

  Aslında bu bir yandan da iyi bir şey. Zira, internet gibi, trendlerin günlük değiştiği bir mecrada, değişime ayak uydurmak, ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermek önemli.

  O değilde Lovebucks projesi hakkında bilgi gelmedi. Onu daha çok merak ediyordum açıkçası, ben mi kaçırdım bilemiyorum? Emre Sokullu'nun konuşma tarzı ve girdiği şekiller nedeniyle videoyu sonuna kadar izlemedim, kapattım açıkçası.

  Son günlerde popüler bir deyim var; "ağzına kürekle vurulası insanlar" diye. Emre "10 plus, 10 plus" dedikçe ağzına kürekle kürekle vurasım geldi :) Work & Travel'la ABD'ye gidip geri döndüğünde triplere giren iki senelik üniversiteliler gibi.

  Sözü fazla uzatmayayım, bu vesileyle grou.ps'a bir kez daha başarılar diliyorum. Lovebucks projesinden de biraz ayrıntılı haber gelirse memnun olurum.

 5. Western Western

  Birçok yer kırpılmış, hep önemli merak ettiğim noktalarda tam konuşmaya başlayacak... hemen bir atlama yapmışsınız.

 6. Onur Oztaskiran Onur Oztaskiran

  Twitter yastigini niye o kadar mincikladigini merak ettim ben.