Girişim Ofisleri'nde bu hafta Ping'in ofisini ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Ping'in ofisini ziyaret ettik

Girişim Ofisleri'nin bu haftaki bölümünde Ping'in ofisini ziyaret ettik. Ajans başkanı Burçin Ergünt tarafından misafir edilen Ümit, Ping'in ofisinde en ufak detaya kadar inceliyor. 65 kişilik bir ekibe sahip olan Ping'in Levent'teki ofisinde sevimli bir misafir de çekimimize eşlik ediyor :)

Girişim Ofisleri'nin diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar (11)
 1. Can Demir Can Demir

  Ofis sıradan ajans ofislerinden fakat Ümit Öncel'e ofisi gezdiren arkadaş fazla gerilmiş. Ümit Öncel durumu kurtarmaya çalışsada tüm video boyunca gerildim.

  1. Ahmet Ahmet

   Ben katılmıyorum düşüncenize.

   İlk olarak: Türkiye'de kaç ajansın böyle bir ofisi var? Kaç ajans 65 civarında personel çalıştırıyor? Webrazzi'de yayınlanan ajanslar için demiyorum bu durumu genel olarak düşünürsek.

   İkinci olarak: Ajans başkanı Burçin Bey'i ben gayet rahat ve samimi buldum. Daha nasıl olabilirdi bilmiyorum.

   1. Ali Yakın Ali Yakın

    Ümit Öncel gibi bir duayenin yanında gerilmek mümkün değil. Çekim öncesinde mutlaka konuğu ile konuşup onu rahatlatmıştır. Malesef katılmıyorum size.

 2. Mehmet Davut Mehmet Davut

  Videoyu izlerken, Ping' i rahatsız ettiğimi düşünüp durdurmak geçti içimden. Burçin ve Ümit Bey her ne kadar rahat ve samimi sunsa da "rahatsız" kelimesi videoda en çok kullanılan kelime olmuş. Bu biraz "rahatsız" edici.

 3. Ömer Aydın Ömer Aydın

  Bencede garip bir samimiyet-gerginlik arası birşey var Burçin Beyde.

 4. Hakan Yalçin Hakan Yalçin

  Ümit var ise sıkıntı yok ama Noyan Ayan dinlemeye dayanamıyordum oda üstad ama inanılmaz kötü bir sunumu vardı şimdi yok ortada çok şükür :D mutfakta kalsın o :D hiç çıkarmayın onu :D

  http://www.umitoncel.com

 5. Eylül Eylül

  Söylenenlerin aksine Burçin Bey'den ziyade Ümit öncel'in duruşu inanılmaz gergin ve huzursuz gibi geldi bana. Onun yanında Burçin Ergünt, kusursuz bir sunum yapmasa da yılların sunucusu gibi bir izlenim vermiş.

 6. Hakan Oktay Hakan Oktay

  Ofiste güzel sunumu yapan arkadaş ta gayet samimi.

  Can demir daha güzel ofisi, gerçek bir sunucu gibi sen gezdir de görelim bakalım marifetlerini kardeşim. iş yok güç yok eleştiri diyince en önde yarıyorsunuz.

  1. Can Demir Can Demir

   Sunucu Ümit Öncel ile ilgili herhangibir iyi ya da kötü bir eleştirim olmadı, beni rahatsız eden konu firma sahibinin gerginliğiydi. Ayrıca çok sığ bakıyorsunuz olaya. Siz James Berardinelli'e daha iyi film çekmeden yorum yapma "iş yok güç yok eleştiri diyince en önde yarıyorsunuz." derseniz James size döner ve derki "Yarıyorsunuz" ne demek.

 7. Hasan Hasan

  Ajans ofisleri içerisinde en iyilerinden birisi diyebilirim.

  Creatif ofis

 8. Gökhan Ünver Gökhan Ünver

  Çok saçma yorumlar gelmiş kanımca. Ajans mantığını kavrayamadığınızı düşünmekteyim.