Efe Çakarel: Son 5 ayda Türkiye'de 50 kat büyüdük [Röportaj]
Röportaj

Efe Çakarel: Son 5 ayda Türkiye'de 50 kat büyüdük [Röportaj]

Webrazzi Summit'in konuşmacıları arasında MUBI'nin kurucusu Efe Çakarel'de vardı. Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına açılan MUBI'nin çok hızlı şekilde üye kazandığı paylaşan Çakarel, konuşmasında internetin geleceğine yönelik de değerlendirmelerini paylaştı.

Röportajımızda internetin geleceğine yönelik düşüncelerini daha da açan Efe Çakarel ile sohbetimizi keyifle seyredeceğinizi tahmin ediyoruz. Webrazzi Summit ile ilgili diğer haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (5)
 1. Salih Seckin Sevinc Salih Seckin Sevinc

  50 katı büyümek, 500 katı büyümek bunlar artık pek hoş gelmiyor kulağa. 5 ay önce kurulmuşsun 1 izleyicin varken 50 izleyicin mi oldu yani? Biz şimdi ne çıkaralım bundan? Neyi kestirelim? "Güzel gidiyor. Büyüyoruz. İlgi güzel. Mutluyuz." denilse ne olur. 1'dik 50 olduk mesela. 2 idik 100 olduk. Bu böyle doğru orantılı gider.

  Üzülüyoruz Türk girişimcileri...Üzmeyin bizi.

  1. Rıfat Zarifoglu Rıfat Zarifoglu

   Keşke biraz araştırıp 5 ay değil, 5 sene önce kurulduğunu öğrenip öyle yorum yapsaydınız.

  2. Serkan Somer Serkan Somer

   ayrıca türk girişimcisi dediğin adam dünyada türkiye'den daha fazla kullanıcaya sahip, playstation store'da uygulaması olan, bir sürü saygın kuruluş ile anlaşması olan eski bir cevval.

   ne haddine senin üzülmek salih seckin sevic hanım

 2. Trabzon Trabzon

  Keyfile izlediğim bir röportaj olmuş, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 3. Kamil Afakan Kamil Afakan

  50 kat büyümek güzel tabii ki ama sanırım artık talebe yetişemeyecek şekilde sağlıksız büyümüşler. Yeni bir üyesi olarak destek ekibine ilettiğim maillere 3 gün içinde ancak cevap veriliyor. Yeni bir proje için başlangıçta böyle kötü bir kullanıcı ilişkileri maalesef çok kötü. Çünkü bu fazdaki projeler en çok kulaktan kulağa ve tavsiye ile büyür. Ayrıca filmlerin görüntü kalitesi de VCD'den farklı gelmedi bana, hd yayınların yaygınlaştığı günümüzde benim açımdan pek tavsiye edebileceğim bir ürün değil açıkçası... Ama girişimcinin emeğine saygı duyuyorum ve başarılar diliyorum...