Webrazzi TV Live - Melek Pulatkonak ve N. George Uğraş ile yatırım ve girişimcilik üzerine
Webrazzi TV

Webrazzi TV Live - Melek Pulatkonak ve N. George Uğraş ile yatırım ve girişimcilik üzerine

Dün duyurduk, test ettik, bugün başlıyoruz. Webrazzi TV Live sık periyotlarda söyleşiler, haberler ve webinarlarla yayında olacak. İlk konuklarımız Microsoft Türkiye’de Yazılım Geliştirme Teknolojileri’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Melek Pulatkonak ve Adams Capital Partners ortaklarından Nuray George Uğraş ile yatırım, girişimcilik ve Türkiye’de internet sektörü üzerine sohbet ediyoruz. Bu buluşmanın Microsoft Bizspark desteğiyle gerçekleştirildiği bilgisini de ekleyelim.

Yorumlar (13)
 1. türkiye şartlarındaki dsl bağlantı hızlarımızla kaç kişi bu yayını canlı izleyebilir acaba?

  1. Bir an yorumun tarihine baktım acaba hangi senede yazıldı diye.

   Artık nerdeyse herkesde 8mbit hat var, fiber optikde aşırı yaygınlaşıyor, yaklaşık 1.5 senedir 50mbit hat kullanıyorum ben.

   Açıkcası sorun yaşayan olduğunu hiç sanmıyorum.

 2. Kubilay Bayraktar Kubilay Bayraktar

  Benim kendi girişim fikrim ve bir de başlangıç seviyesinde olan bir web projem var.

  Bu fikrimi yatırım alabilmek ve hayata geçirebilmek için nerelerde paylaşmam gerekir. Bireysel bir girişimci olarak bir fikri hayata geçirmek zor ve zaman alıcı olabiliyor , ayrıca ciddi bütçe ayırmak gerektiriyor. Şuanda kişisel bütçem ile fikrimi hayata geçirmeye çalışıyorum ancak bir yatırım olursa fikirler daha hızlı hayata geçebilir.

 3. Haluk Sayın Haluk Sayın

  Sorularımızı nereden iletibiliriz?

 4. Isa Akpınar Isa Akpınar

  Canlı yayının video kaydı webrazzi tv ye ne zaman konulucak ?

  1. Şu anda yayındadır. Bundan böyle de, bir aksilik yaşanmadığı sürece, canlı yayın bittikten yaklaşık 10-15 dakika içinde kayıttan yayın başlıyor olacak. Saygılar.

 5. Mustafa Aslan Mustafa Aslan

  Tesekkurler, keyifli bir yayindi.

 6. Selahattin Selahattin

  Bu gerçekten harika. Canlı yayın ile gerçekten çok değerli bilgileri çok değerli insanlarla bizlere ulaştırdığınız için çok teşekkürler. Gerçekten çok iyi. Umarım devamı gelir. Bundan sonra Webrazzi sayfası hiç kapanmaz bilgisayarımda :) Kesinlikle harika :)

 7. şu canlı yayın için başka bir sistem kullanmanız mümkün değil mi? hız gerçekten berbat oluyor ve açıkçası izleyemiyorum(uz). pozitif tv'nin yayın sistemi gibi birşey kurmak veya onlarla beraber çalışmak gibi birşey olamaz mı? onlar çok hızlı :)

 8. Bence çok iyi bir webinar olmuş. Webrazziyi kutluyorum.Özellikle Nuray beyin anlattıkları bizim kendi kendimize oluşturduğumuz ütopyaların hepsini yıkıp gerçeklerden bahsetmesi çok önemli.

 9. Gürsu Keskin Gürsu Keskin

  Facebook'un aldığı %30luk bir vergiden bahsedildi programda. Bu vergi tam olarak nedir açıklayabilir misiniz?

 10. Ramazan Sağır Ramazan Sağır

  Teşekkürler, yayının kaydını gecenin saat 4'ünden 5'ine kadar keyifle izledim. Pek çok konuda feyzaldım.

 11. Küçük girişimciler için cevap en sonda "Ben şirket kuruyor olsam ilk aradığım şey yatırımcı aramak olmaz, kendi kendimi nereye kadar götürebiliyorum bunu denerim"