Trendyol'un da artık bir kardeşi var: Modagram
E-Ticaret

Trendyol'un da artık bir kardeşi var: Modagram

Özel alışveriş kulübü Trendyol'un henüz çalışmaları devam eden ama yakın zamanda duyurusunu yapmaya hazırlandığı yeni bir kardeş girişimi olduğu bilgisini aldık. Modagram adındaki alışveriş sitesinin ana sayfası şu anda yayında ancak henüz sadece @trendyol.com e-posta hesabına sahip şirket çalışanları tarafından üye olunabiliyor.

Trendyol'un indirimli kampanyalarının aksine sürekli ürün satışının gerçekleşeceği ve sezon ürünlerinin yer alacağını duyduğumuz Modagram'da, ücretsiz kargo ve 30 gün iade garantisi gibi seçeneklerin kullanıcılara sunulacağını da sitede yer alan duyurulardan görebiliyoruz.

YouTube'a şimdiden bazı ürünlerin videolarını yüklemeye başlayan Modagram aynı zamanda Twitter hesabını da açmış durumda.

Markafoni'nin Zizigo, Miss Pera gibi kardeş sitelerinin olduğunu biliyorsunuz, ama Trendyol bugüne kadar bu yönde bir girişimde bulunmamıştı. Bu sebeple Trendyol'un sürekli ürün satışı modelinde ilk kanalının Modagram olacağını söylemek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Konuyla ilgili araştırmalarımız devam ediyor. Gelişmeler olduğunda bu haberimizi güncelleyeceğiz.

Yorumlar (7)
 1. Guru Fasulye Guru Fasulye

  Pardonama bu tarz bir ornek yok muydu daha once? Farkini anlayamadim. Yeni sezon urunlerin olmasi yeni bir girisim mi. Sanirim brnim bildiklerom hep outnetmis..

 2. Tebrik ederim, kaliteli insanlardan kaliteli işler çıkar her daim (:

 3. inanılmaz güzellikte(!) bir domain ve logo tasarımı...

 4. Nihan Nihan

  haberlerden çok yorumlara hayranım webrazzi'de. İnsanların yorum geçmişleri linked in'deki iş bilgilerinden daha fazla bilgi veriyor çalıştıkları şirket hakkında.

  Trendyol'a da hayırlı olsun. Kadın tekstil alanında en güzel ürünleri sunuyorlar. Yeni girişimlerinde de aynı şekilde bir merchandising ile fark yaratacaklardır.

 5. Hayırlı olsun da, "gram" ne anlam ifade ediyor arkadaşlar..

 6. doyumsuzlar.. girişimci katilleri.. :)

 7. Theorie Theorie

  Sitenin adıyla aynı isimde bir markayada sahip olması kesinlikle çok yanlış planlanmış bir kurgu. Yeni sezon ürünlerini bu firmayla paylaşacak tedarikçilerin bu konuyu 2 defa düşünmesi gerekir derim.