Markafoni'ye Kozmetik Seven Kardeş Geliyor: Miss Pera

Markafoni'ye Kozmetik Seven Kardeş Geliyor: Miss Pera

Markafoni'nin bugünlerde yeni bir girişimin hazırlıkları içinde olduğunu biliyorduk. Ancak şirketin kendi içinden doğuracağı bu yeni yapılanmanın detayları hakkında bilgimiz yoktu. Ancak konuyla ilgili şu günlerde hem aldığımız duyumlar hem de araştırmalarımızla birkaç önemli noktayı gün yüzüne çıkardık.

Öncelikle Markafoni'nin Zizigo gibi hayata geçireceği yeni dikey sitesinin adı Miss Pera. Misspera.com adresinden yayın yapacak olan site aldığımız duyumlara göre çok büyük olasılıkla kozmetik ürünlerine yönelik bir içeriğe sahip olacak.

Marka kozmetik ürünlerini, Zizigo'daki gibi müşteri memnuniyetine odaklı bir perspektifle satışa süreceğini duyduğumuz Miss Pera'nın çok yakın zamanda yayına alınacağı da bize gelen diğer duyumlar arasında.

Hatta Sina Afra'nin Twitter hesabından bir süre önce ipucunu verdiği "Markafoni yeniliği" de Miss Pera olarak yorumlanıyor.

Eğer tahminlerimizde haklı çıkarsak Miss Pera'nın çok yakın zamanda Markafoni tarafından duyurulacağını ve şu anda kapalı betada olan sitenin yakın zamanda yayına alınacağını düşünüyoruz.

Konuyla ilgili şirket yetkililerinden bilgi aldığımızda ya da bir gelişme olduğunda paylaşıyor olacağız.

Güncelleme: Sitede şu anda dizin şifresi bulunuyor, şifreyi iptal ettiğinizde karşınıza aşağıdaki görsel geliyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.