Markafoni'nin Yeni Girişimi Zizigo Açıldı

Markafoni'nin Yeni Girişimi Zizigo Açıldı

Markafoni'nin başarısından sonra Sina Afra'nın özellikle son dönemlerde adını sıklıkla andığı ayakkabı dünyasına odaklı e-ticaret sitesi Zizigo bugün itibariyle yayına girdi.

Ücretsiz kargo, 365 gün iade, 7/24 müşteri hizmetleri gibi fark yaratması hedeflenen imkanlar sunan servis Türkiye'de bir Zappos tadı sunmayı planlıyor.

"Türkiye'nin en iyi online ayakkabı mağazası" sloganıyla yayına giren Zizigo, basit ve kullanışlı arayüzü ile de alışılmış e-ticaret sitelerinin dışında bir duruş sergiliyor.

3 yıl içinde Türkiye'nin en büyük e-ticaret holdingi olma hedefleri olduğunu geçtiğimiz günlerde bir dergiye verdiği röportajda dile getiren Sina Afra, Markafoni'nin kardeş şirketlerinin arasına kattığı Zizigo ile ayakkabı gibi popüler bir dikey pazarda hedefine ilerliyor diyebiliriz.

Markafoni, Grupfoni gibi indirim ve fırsat odaklı servislerin yanında, sezon ürünleri sunan Zizigo'da müşteri memnuniyeti ile fark yaratılmaya çalışılacak.

Zizigo yayına girmeden önce viral nitelikli olarak Markafoni çalışanları ile çekilen ve Sina Afra'nın kişisel blogundan paylaştığı video bu noktada ilginizi çekebilir.

Zizigo'nun gelişmini ve pazarda yaratacağı rekabeti takip ediyor ve düzenli olarak sizlerle paylaşıyor olacağız. Sonuçta gerçek şu ki, özel alışveriş, grup alışveriş derken, şimdi de dikey e-ticaret alanında yoğun bir rekabet dönemine giriyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.