Girişimler Webrazzi Ofisinde: Promoskop – Webrazzi TV
Webrazzi TV

Girişimler Webrazzi Ofisinde: Promoskop – Webrazzi TV

Bir, iki, üç derken Girişimler Webrazzi Ofisinde programımızın dördüncü bölümüne geldik. Bu bölümde Promoskop yönetici ortağı Refik Berkol'u konuk ettik.

Daha önce özellikle sigorta sektöründe birçok şirkette üst düzey yöneticilik yapan Berkol, Promoskop ile girişimciliğe adım atmış. 2010 yılında kurulan promoskop, kendi içinde dikey kategoriler bulunan klasik bir fırsat sitesi. 100 bini aşkın satışı bulunan promoskop'un 50 bin tekil müşterisi bulunuyor.

Girişimleri Webrazzi ofisimizde ağırlamaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.Haftaya görüşmek üzere.

Yorumlar (5)
 1. Röportaj için teşekkürler.Promoskop u hiç duymamıştım webrazzi ile haberdar olduk.Deneyelim

 2. webrazzi'nin ofis fotoğraflarını koysanız güzel olur. nasıl bir ofis merak ediyoruz...

 3. Promoskop firsat siteleri ilk ciktigi donemden beri takip ettigim, alisveris yaptigim iyi sitelerden birisi.

  Onlarinda urun satan site modeline gececek olmasi cok mutluluk verici degil, cunku bu konsept hizmet sektoru uzerine kurulmustu. Ama malum isletmelerin firsat isine eskisi gibi cok sicak bakmamalari, musterilerin de firsat mekanlarindan iyi bir hizmet alamamalari bu sektoru kuculttu. Fakat Promoskop'un urun satisini kendilerinin yapacak olmasi hem karlilik, hem de hizmet kalitesi acisindan daha iyi olacaktir.

  Refik bey kadar ust duzey olmasa da, benzer bir kariyer tercihini ben de yaptim. Turkiye'nin en buyuk bankalarindan birinde orta duzey yoneticiyken, uzun kariyerimi bir kalemde silip, Turkiye'de belkide hic denenmemis bir konsept ile yakinda girisimimizle hizmete baslayacagiz. Umariz Refik bey gibi basarili oluruz.

  Saygilar..

 4. Muhasebe Muhasebe

  Benim anlamadığım 400.000 üyeye karşılık 50.000 satın alan kişi ve 100.000 işlem deniliyor. 4 üye 1 adet işlem yapmış oluyor. Reklam yaparak üye sayısı arttırılabilir bu çok kolay deniliyor. Doğru üye bulunması kesinlikle önemli fakat reklam ile bulunacak üyenin neden doğru üyeler olmayacagına yönelik böyle bir algı oluşmuş beyefendide bilemedim.

  video için teşekkürler.

 5. Serdar Kocabaş Serdar Kocabaş

  an itibari ile siteye baktım sitede çok az sayıda fırsat ve satışlar bir kaç adetle sınırlı.

  promoskopun fırsat sektöründe satış yapmadığından dolayı ürün sektörüne geçtiği açıkça ortada.

  bu aralar bir hayli fırsat sitelerinde çöküşlerin olduğu bir dönemde promoskopta fırsat dünyasına hoşçkala diyor sanırım.