Doğan Online CEO'su Yenal Gökyıldırım Webrazzi E-Ticaret'12'de
Etkinlikler

Doğan Online CEO'su Yenal Gökyıldırım Webrazzi E-Ticaret'12'de

  • Geçtiğimiz aylarda atama haberini sizlerle paylaştığımız Doğan Online'ın yeni CEO'su Yenal Gökyıldırım, Webrazzi E-Ticaret'12 konferansında konuşacak olan liderlerden.

Webrazzi E-Ticaret'12 etkinliğimiz giderek yaklaşıyor. Geçtiğimiz aylarda atama haberini sizlerle paylaştığımız Doğan Online'ın yeni CEO'su Yenal Gökyıldırım, Webrazzi E-Ticaret'12 konferansında konuşacak olan liderlerden. Gökyıldırım, Doğan Online CEO'luğu görevinin yanı sıra şu anda Hepsiburada.com'un aktif genel müdürlüğünü de üstlenmiş durumda.

Türkiye'nin en büyük klasik e-ticaret sitesi olan Hepsiburada'ya ve genel olarak Doğan Online'a yön verecek olan Gökyıldırım'ın e-ticaret pazarına bakışını ve şirkette yapacağı yenilikleri kendisinden öğreneceğiz.

Webrazzi E-Ticaret'12 etkinliğinin konuşmacı listesi büyük ihtimalle Yenal Bey ile birlikte tamamlanmış oldu. Etkinliğin nihai programını yine de kısa süre içinde paylaşıyor olacağız. Çok geç olmadan kayıtlarınızı yaptırmanızı öneririz. Webrazzi E-Ticaret'12 Sponsorları

Elmas Sponsoru

Altın Sponsorlar

Dijital Medya Sponsoru

Sosyal Medya Sponsoru

Pixelplus interactive

İletişim Sponsoru

Marjinal Porter Novelli

Webrazzi E-Ticaret'12 Konferansı tanıtım videosu

Yorumlar (2)
  1. Hakan Yalçin Hakan Yalçin

    Çok verimli bir gün olacak... Burada ki network hacmini düşünemiyorum bile...

  2. Mükemmel bir etkinlik olacağı ortada.. Umarım bizde katılabilir, bir şeyler kapabiliriz..