Etohum 40 söyleşileri: Padmenu
Webrazzi TV

Etohum 40 söyleşileri: Padmenu

Etohum 40 söyleşileri Padmenu ile sürüyor. Restoran, kafe ve barlar için düşünülmüş, tablet bilgisayarlarla kullanılan, markalaştırılabilen interaktif bir dijital menü ve sipariş sistemi Padmenu'nun kurucuları Adil Burak Kılıç, Çağatay Çelebioğlu ve Duygu Kutluoğlu.

Sistem, Padmenu Panel, Padmenu Tablet Uygulaması ve Padmenu POS olarak birbiriyle haberleşen ve senkronize olan üç modülden oluşuyor. Padmenu, Padmenu Panel ile kolaylıkla entegre edilebiliyor ve kullanımı çok rahat. Müşteriler tablet üzerinden menüyü incelerken, ürünlerin detaylı tanımlarını okuyabiliyor, fotoğraflarını görebiliyor ve siparişlerini verebiliyor.  Garsonlar da masa numaraları girerek kolaylıkla sipariş alabiliyor, mutfağa siparişleri doğrudan PadMenu üzerinden gönderebiliyorlar.

Padmenu POS ile ödemeler alınabilir, hesap özeti oluşturulup basılabilir veya e-posta ile yollanabilir. Padmenu Panel ile siparişler takip edilebilir ve isteğe uygun raporlar alınabilir.

Yorumlar (6)
 1. Sonunda abonekit videosu kalmış

  1. Düzelttik videoyu teşekkürler geri bildirim için.

 2. Bizim, yani unimedisys'in yaklasik bir yildir piyasada olan urununun replikasi, yeni birsey degil.

 3. masalara otobüslerdeki gibi bir dokunmatik ekranlı eğlence sistemi yerleştirmek aynı işi yaptığı gibi 7'de 1'i kadar da ucuz olur.

 4. Arkadaşlar güzel bir projeye imza atmışlar, öncelikle tebrik ederim.

  Bir ayaklarının da ABD'de olması onlar için çok büyük avantaj. Sonuçta ABD bizden daha uygun bu tarz açılımlar için.

  Internet adresleri güzel olmuş. Kısa ve öz. Eminim onlarda Padmenu.com'u almak isterlerdi ama Padme.nu de güzel olmuş. Nacizane bir tavsiyem, hem Türkiye'de, hem de ABD'de faaliyet gösteren bir şirket olmasına rağmen internet sitelerinde bir karışıklık olduğunu gözlemledim. İçerikte hem Türkçe, hemde İngilizce yazılar mevcut. Örneğin üst menüde Özellikler - Faq yazıyor. Faq yani SSS şeklinde düzeltilse daha uygun olur. Ayrıca Türkçe-İngilizce içeriğin aynı anda yayında olması büyümeleri için çok faydalı olacaktır.

  Uygulama kullanıcı deneyimi açısından çok faydalı olacaktır. Benim gibi yemekleri çok tanımayan birinin tam ihtiyacı olan bir uygulama. Yemekleri görerek, hatta belki yemeklerin altında misafir yorumları olabilir. Onları kısa kısa okuyarak karar vermek süper olurdu.

  Başarılar..

 5. Berdush Berdush

  haydaaa bre benim 2 yıl önceki okul bitirme projem :) şuanda balıkesirde 2 restoranttan kullanıyoruz. Başarılar..