İzlesene.com’da Akıllı Televizyon Deneyimi

İzlesene.com’da Akıllı Televizyon Deneyimi

Intel, akıllı televizyonlar için işlemci üretmekten vazgeçse de, televizyon üreticilerinin internet birlikteliğini kolay kolay göz ardı etmeye niyeti yok. Akıllı televizyonlar ve bu televizyonlar için çeşitli uygulamalar hayatımıza girmeye başlıyor. İzlesene'nin telefonunuz ile kumanda edebileceğiniz Philips Smart TV için yaptığı çalışma da bu yönelime dikkat çekmek istiyor.

Türkiye'nin dijital medya markası olma yolunda hızla ilerleyen Nokta'nın, IVR teknolojisini kullandığı uygulama mobil ile webi etkileşimli hale getiriyor. Philips Türkiye’nin medya planlama ve satın alma ajansı Carat Medya işbirliğiyle geliştirilen uygulama, yeni nesil bir Smart TV simulasyonu sunuyor.

İzlesene.com üzerindeki Philips Smart TV kanalında telefon numaranızı yazıp aranmayı bekliyorsunuz. Aramayı yanıtladığınızda İzlesene.com oynatıcısına dahil edilen IVR teknolojisi cep telefonunuzu televizyon kumandası olarak kullanabilmenize olanak tanıyor.

Telefonunuzun tuşlarına dokunarak kanallar arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Kanallar arasında gezinip, Twitter ve Facebook'a bağlananabildiğiniz bu uygulama, teknolojiye dönük hedef kitleyi akıllı televizyonlarla yakınlaştırabilir.

Söz konusu akıllı telefonlar olduğun da akıllı TV deneyimini zenginleştirmek daha da kolay oluyor. izlesene.com/kanal/philipssmarttv adresinden siz de bu deneyimi test edebilir, Philips SmartTV sayfasından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.