Yeni Swabr'ı Artık Her Şirket Kullanabilir

Yeni Swabr'ı Artık Her Şirket Kullanabilir

Sizlere Mayıs ayı sonunda tanıttığımız şirket ve grup içi iletişimi kolaylaştıran Swabr.com, kapalı test sürecinin sonuna geldi ve kapılarını tüm kullanıcılara açtı. Almanya'daki Türk girişimcilerimizden Ayhan Koçak'ın liderliğinde devam eden proje öncelikle Türkiye ve Almanya'da büyümeyi hedefliyor.

İlk aşamalarda studentSN ve MangırKart ekiplerinin kullandığı Swabr, kapalı test sürecinde 500 şirket ve 1000'e yakın üye tarafından test edilmiş. Büyük danışmanlık şirketleri, üniversiteler, bankalar ve önemli kuruluşların yanısıra Webrazzi okuyucularının da deneme şansı bulduğu girişim, açık test süreci için daha hızlı ve daha güvenli bir servis geliştirmiş.

Swabr'ın tasarımında yuvarlak hatlara geçiş yapan ekip, sosyal ağlarda konuluşan durum güncelleme karakter sınırını 3000'e sabitlenmiş.

Yeni Swabr

Kısaca hatırlatmak gerekirse Swabr, gruplara özel, profil (kişi) ve iş (görev) odaklı bir paylaşım platformu. Doküman ve fotoğraf paylaşıp, şirket içi ağlara katılabiliyorsunuz. Büyük rakipleri var ve onlarla rekabet etmek için geliştirilebilecek bir çok özellik var. Uygulama tabanlı sosyal grup oluşturma servisi Zwiggo da Swabr için örnek bir girişim.

Samet Aras ve İbrahim Tarlığ'dan aldığımız bilgilere göre Türkiye ve Almanya'da yapacağı tanıtımlarla etkili bir büyüme hedefleyen Swabr'ın mobil uygulamaları da önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak.

Yeni, herkese açık ve ücretsiz olan Swabr'a hemen üye olabilir, yorumlarınızı ve gördüğünüz eksikleri paylaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.