Atari'nin iPad Joysticki Ortaya Çıktı: Atari Arcade-Duo Powered Joystick

Atari'nin iPad Joysticki Ortaya Çıktı: Atari Arcade-Duo Powered Joystick

70'li yıllardan itibaren hayatımıza giren ve tarihte silinmez bir iz bırakan Atari, iPad uygulamasında kullanılabilecek bir joysticki piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Atari Arcade-Duo Powered Joystick olarak isimlendirilen ürün, bildiğiniz arcade cihazlarında bulunan bir yönlendirici kol ve 4 adet basit düğme bulunuyor.

Yanılmıyorsam ilk kez geçtiğimiz yıl App Store'a giren Atari uygulaması ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı indirdikten sonra oyunları uygulama içerisinden satın alabiliyorsunuz. Atari'nin unutulmaz 100 oyununun bulunduğu paketi satın almak için 14.99$ gibi bir bedeli gözden çıkarmanız gerekiyor.

Geçtiğimiz hafta güncellenen uygulamada yapılan geliştirmeler kısmında linki paylaşılan Atari'nin iPad joystickinin fiyatı veya ne zaman çıkacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmiyor.

Atari'nin yeni joystickini hakkındaki ilk bilgiyi standart yöntemler dışında böyle bir güncellemenin içine gizlemesi ise bir o kadar etkileyici bir hareket. Benim asıl merak ettiğim nokta ise Atari'nin iPad joysticki diğer arcade oyunlarda da kullanılabilecek veya uyarlanabilecek mi?

Eskilere dönmek isteyenler 3 milyondan fazla indirilen Atari uygulamasını App Store'dan indirebilir. Atari Arcade Duo-Powered Joystick'in detayları için ise bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.