Fırsatlarla Yaşayanlara Hızlı Filtreleme Yapabilen Aggregator: Firsanya.com

Fırsatlarla Yaşayanlara Hızlı Filtreleme Yapabilen Aggregator: Firsanya.com

"Fırsatlarla Yaşıyorum" sloganıyla yayın hayatına başlayan Firsanya.com, şu anda toplam 22 grup alışveriş sitesinin fırsatlarını listeliyor. Cihan Savsar ve Aytaç Aydın tarafından kurulan Firsanya.com, toplam 5 kişilik bir ekibe sahip.

Firsanya.com'u diğer fırsat aggregatorlardan ayıran özelliği ise "Hızlı Fırsat Bulucu" olarak adlandırdıkları ve çok başarılı çalışan filtreleme arayüzleri. Adından da anlaşıldığı gibi fırsatları türüne ve bulundukları ilçeye göre ayırabilen Hızlı Fırsat Bulucu başarılı arayüzüyle, hızlıca aradığınız tipte fırsata ulaşmanızı sağlıyor.

Grup satın alma fırsatlarını kelime bazlı aramak pek mümkün değil, ancak bu şekilde bir hızlı filtreleme sisteminin ziyaretçileri memnun edeceğini düşünüyorum. Firsanya'da şimdilik sadece GelirOrtakları'ndan gelen 22 grup alışveriş sitesinin fırsatları yayınlanıyormuş. Bu sayının daha da artmasıyla hızlı filtrelemenin çok daha başarılı sonuçlar döndüreceğini düşünüyorum.

Şu anda gelir beklentisinden çok kullanıcı memnuniyeti sağlayarak, sadık ziyaretçiler kazanma amacından olan Firsanya ekibinin geliştirdikleri filtreleme sistemiyle müşteri memnuniyeti sağlayabileceğini düşünüyor.

Burada teknik anlamda çok büyük bir gelişmeden bahsedemeyiz ancak fırsatların nasıl sunulduğu ve sistemin ne kadar hızlı çalıştığı ayırt edici özellik olacaktır. Eminim benzer sistemler üzerinde çalışan girişimler de vardır ancak Firsanya en azından benim şimdiye kadar gördüğüm en başarılı filtreleme sistemine sahip.

Tabii ki fırsat listeleme işinin her zaman grup alışveriş şirketlerine göbekten bağlı olduğunu unutmamak gerekiyor. Geçtiğimiz yıl kısa bir süre yaptıkları gibi liderler ortak hareket ederek ortaklık programlarını durdurmaları söz konusu olabilir. Ancak bugün takip edilemeyecek sayılara ulaşan fırsat sitelerinin hepsinin birden aynı kararı alamayacakları için bu modelin en azından şimdilik eskiye oranla daha güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.