Angry Birds Oyuncakları Elmasepeti.com'da Ön Siparişte
Genel

Angry Birds Oyuncakları Elmasepeti.com'da Ön Siparişte

200 milyonu aşan indirilme sayısıyla tüm dünyada etki yaratan ve hatta bir dönem neredeyse her televizyon programında bahsedilmesi adet haline gelen Angry Birds'ün orjinal peluş oyuncakları sonunda Türkiye'ye geliyor. Oyunun yapımcısı Rovio'nun Angrybirds.com adresinden satışa sunduğu oyuncaklar ElmaSepeti.com ile Türkiye'ye geliyor.

Ön siparişe çıkan ürünler 12 Ağustos'tan sonra kargolanmaya başlanacak. Oyun içerisindeki karakterlerin birebir tiplemesi olan oyuncaklar kabul edilebilir fiyatlarla satışa sunulmuş. Farklı tiplemelerdeki oyuncaklar üzerlerinde bulunan bir tuş ile oyun içerisindeki kendilerine özgü seslerini de çıkartabiliyor.

Oyunun meraklıları için kısa bir haber olarak vermek istediğim Angry Birds'ün oyuncaklarını şimdiden sipariş verebilirsiniz. Yine belki oyunun meraklılarının ilgisini çekebilecek kızgın kuşların kurabiyelerinin de Renklipasta.com'da satıldığını belirtelim :) İlgililere duyurulur.

Yorumlar (4)
  1. Harika, pek şeker, pek mükemmeller. İnsan "keşke Türkiye'de de buna benzer şeyler yaratılsa" diyor. Yaratanlar var ama bu konuda yatırımcı bulunamadığı için bütün emekler çöpe gidiyor. Genç yetenekler Türkiye'de internet konusunda yeterli yatırım olmadığı için hayata küsüyor ya da yurt dışına gidiyor desem kimsenin umurunda olmaz ama konuyu daha değişik şekilde söyleyeyim belki dikkat çeker. Sadece lisanslı çantalar (ben 10, örümcek adam, Barbie falan) için Türkiye'den ödenen telif parası yıllık 14 milyon dolar. Tüm merchandising segmentlerinde ödenen yıllık paranın ise yıllık 550 milyon dolar olduğu hesaplanıyor. Eğer konu ilginizi çektiyse ve biraz daha geniş biçimde ilgilenmek isterseniz http://diflek.com/1040/550-milyon-dolarlik-sahipsiz-pazar/ adresinden konu ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz

  2. geç kaldılar biz yurt dışından bir sürü getirttik:)

  3. Ulaş Özkul Ulaş Özkul

    gereksiz bir şey. bünyenin tatmin edilmesi, stres atılması ve para harcamanın verdiği haz gibi sebepleri düşündüğümde bile gidip bir peluş oyuncak almak yerine daha doyurucu aktiviteler yapılabilir. böyle bir ürün alındığında tahmin ediyorum etkisi en fazla 1 gün sürer. sonra alışılmış bir hale gelir. Açıkcası etkisinin ve bağlılığın daha fazla sürmesi durumunda zaten farklı psikolojik rahatsızlıklar yada duygusal eksiklikler aramak gerek. Çocuğumun mesela böyle bir ticari ürün ile bağ kurup her akşam ona sarılması felan beni rahatsız eder. Böyle durumlar duygusal yozlaşının göstergesidir.

  4. Ne yalan söyliyeyim.Geçici bir heves. Kesinlikle 5 lira olsa alırım (12 cm'lik dursun masamda:D )