YeniModa.com: Ersan Özer'den Özel Alışveriş Yatırımı

YeniModa.com: Ersan Özer'den Özel Alışveriş Yatırımı

Grup alışveriş pazarı kadar olmasa da özel alışveriş sitelerinin de hatırı sayılır bir yoğunluğu var. E-ticarette niş örnekler benim daha çok ilgimi çekiyor ve sizin de ilginizi çekeceğine inandığım bir oyuncu daha pazara giriyor. Ersan Özer'in yatırımcı şapkasıyla içinde bulunduğunu bildiğimiz YeniModa.com yakında özel alışveriş pazarında yerini alacak.

Bilinen indirimli ve süreli kampanya anlayışının geçerli olacağı Yeni Moda'da giyim ürünlerinin yanısıra ev yaşamına ve çocuklara yönelik ürünlerin de satılacağını görüyoruz. Yeni Moda'yı dikey bir girişim konumuna taşıyan nokta ise daha çok geleneksel kesime hitap edecek olması. Bu yönelim hem görsellerde hem ürünlerde açıkça görülüyor.

YeniModa.com adına kayıtlı şirketin 50.000 TL sermaye ile Murat Ağırtaş, Levent Gültan, Burak Divanlıoğlu, Serkan Borançılı, Ersan Özer ve Zeynep Güzelsoy adına kurulduğunu görüyoruz. GittiGidiyor kurucuları gözümüze çarpıyor ama bu projede Ersan Özer'in yatırımcı olarak daha aktif rol aldığını biliyoruz. Zaten Magnet'in Genel Müdürü Levent Gültan da Ersan Özer'e yakın bir isim olarak projenin yönetim kurulu üyesi olarak yer alıyor.

Yeni Moda'nın girişimcisi ve yönetim kurulu başkanı ise Zeynep Güzelsoy. Kendisi eski ideefixe ve Bonnyfood yöneticisi ve bu girişimin kaptanlığını üstlenmiş durumda.

Benzer bir alanda daha önce paylaştığımız Saklı Şehir henüz yayına girmiş değil ama bu alanda da bir kaç ismin yarışacağını düşünebiliriz. Detayları öğrendikçe paylaşacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.