YeniModa.com: Ersan Özer'den Özel Alışveriş Yatırımı
E-Ticaret

YeniModa.com: Ersan Özer'den Özel Alışveriş Yatırımı

Grup alışveriş pazarı kadar olmasa da özel alışveriş sitelerinin de hatırı sayılır bir yoğunluğu var. E-ticarette niş örnekler benim daha çok ilgimi çekiyor ve sizin de ilginizi çekeceğine inandığım bir oyuncu daha pazara giriyor. Ersan Özer'in yatırımcı şapkasıyla içinde bulunduğunu bildiğimiz YeniModa.com yakında özel alışveriş pazarında yerini alacak.

Bilinen indirimli ve süreli kampanya anlayışının geçerli olacağı Yeni Moda'da giyim ürünlerinin yanısıra ev yaşamına ve çocuklara yönelik ürünlerin de satılacağını görüyoruz. Yeni Moda'yı dikey bir girişim konumuna taşıyan nokta ise daha çok geleneksel kesime hitap edecek olması. Bu yönelim hem görsellerde hem ürünlerde açıkça görülüyor.

YeniModa.com adına kayıtlı şirketin 50.000 TL sermaye ile Murat Ağırtaş, Levent Gültan, Burak Divanlıoğlu, Serkan Borançılı, Ersan Özer ve Zeynep Güzelsoy adına kurulduğunu görüyoruz. GittiGidiyor kurucuları gözümüze çarpıyor ama bu projede Ersan Özer'in yatırımcı olarak daha aktif rol aldığını biliyoruz. Zaten Magnet'in Genel Müdürü Levent Gültan da Ersan Özer'e yakın bir isim olarak projenin yönetim kurulu üyesi olarak yer alıyor.

Yeni Moda'nın girişimcisi ve yönetim kurulu başkanı ise Zeynep Güzelsoy. Kendisi eski ideefixe ve Bonnyfood yöneticisi ve bu girişimin kaptanlığını üstlenmiş durumda.

Benzer bir alanda daha önce paylaştığımız Saklı Şehir henüz yayına girmiş değil ama bu alanda da bir kaç ismin yarışacağını düşünebiliriz. Detayları öğrendikçe paylaşacağız.

Yorumlar (7)
 1. Şu domaini en azından4 5 senelik register etselerdi. Paralarımı yok ya :) Böylesine haber niteliği kazanmış bir girşimin domain tescili 2012de bitiyor.. Vah vah..

 2. Biacayip.com Biacayip.com

  Hayırlı uğurlu olsun diyelim, arayüz tasarımını çok beğenmedim açıkcası.

 3. Çok merak ediyorum acaba ne zaman yayın hayatına başlayacaklar?

 4. Bu tip sitelerin Yenim müşteri edinme maliyeti nedir acaba? bilen varsa bir fikir verebilir mi?

 5. Murat Polater Murat Polater

  Domain 2000 yılında tescil edilmiş. Sorun parasızlık değil Mert kardeş yorum yapanın bilgisizliği. Vah vah :)

 6. tekbir giyimden yararlanmak istiyorum.küçük bir ilçede kalıyorum imkanlar kısıtlıdır.online alış veriş çok işime yarayacak.kapalı giyinen bayanlar çok sevinecek

 7. Yeni moda'nın müşteri kitlesi özel bir kitle en azından ben böyle düşünüyorum satış yapmamaları için hiç bir neden yok.

  Bakın arkadaşlar bugün Türkiye'de bir e-ticaret sitesi açıp para kazanmamanız için hiç bir neden yok .

  Sonunda internet'den nasıl para kazanılmaz diye kitap yazacağım vallahi . Bende firma sahibi kişilerden biriyim ve e-ticaret girişimim var ama ufak bir girişim olduğu için ufak kazanıyorum ama kazanıyorum.