HürriyetEmlak.com'un 5 Yılı [Video İnfografik]

HürriyetEmlak.com'un 5 Yılı [Video İnfografik]

Geçtiğimiz günlerde 5. yaş gününü kutlayan HürriyetEmlak.com, 5 yılın ve geçtiğimiz yılın istatistiklerinin yer aldığı keyifli bir video infografik hazırlamış.

Video infografiğe göre HurriyetEmlak.com ayda 2.1 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor. Ziyaretçilerinin %57'si kadın %43'ü erkeklerden oluşan serviste, toplam 13490 emlak ofisi yer alıyormuş. 2010 yılında 300 milyon emlak ilanı görüntülenen servisin ziyaretçilerinin %40 cep telefonundan internete giriyor. Sitede yayınlanan emlak portföyü de 2010 yılında bir önceki yıla oranla %40 artış göstermiş.

Yılda 1054 sektörel haberin de yayınlandığı Hürriyet Emlak'ta 5 yılda toplam 1.8 trilyonluk satılık emlak ilanı yer almış. comScore Türkiye'nin Ocak 2011'de yayınladığı Real Estate(gayrimenkül) raporuna göre Türkiye'deki emlak siteleri arasından %44 sayfa gösterim oranı ile HurriyetEmlak.com'un Türkiye'nin en büyük emlak sitesi olduğu da paylaşılıyor. Video infografiği yazının devamında izleyebilirsiniz.

Yeni yaşına tasarımını da yenileyerek giren HurriyetEmlak.com, ziyareçilerinin davranışlarını göz önünde bulundurarak arayüzünü kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda yenilemiş. 800 bini aşkın güncel ilanın yayınlandığı HurriyetEmlak.com'da tek tuşla arama yapma gibi özellikler eklenmiş.

Emlak piyasasında etkisi giderek daha çok hissedilen emlak siteleriyle ilgili yeni bilgiler ve istatistikler elimize ulaştıkça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.