FullyFollow.me: Facebook, Twitter ve Linkedin İçin Hızlı Networking

FullyFollow.me: Facebook, Twitter ve  Linkedin İçin Hızlı Networking

FullyFollow.meYeni birini tanıdığımızda arkadaşlığımızı pekiştirmek(?) için genellikle sosyal ağlarda da o kişiyi buluyoruz. Facebook, Twitter ve Linkedin de bu anlamda akla gelen ilk 3 sosyal ağ oluyor. Eğer yeni biriyle tanışır ve bu 3 sosyal ağda da arkadaş olarak eklemek istediğiniz biri olursa FullyFollow.me imdadınıza yetişiyor.

StartupBus'ta hayata geçen girişimlerinden olan FullyFollow.me, aslında About.me, Kimdir.com tarzı kişisel bir profil sayfası gibi. Ancak buradaki profil sayfanız sadece Facebook, Twitter ve Linkedin hesaplarınızla doğrudan iletişime geçilmesini sağlıyor.

FullyFollowme Fullyfollowme'ye kayıt olurken kullanıcı adınızı belirliyorsunuz ve dilediğiniz hesaplar için bağlantı izni veriyorsunuz.

Sayfanıza ulaşan kişiler de sizinle iletişime geçmek istediği sosyal ağları işaretleyerek 'Fully Follow Me' düğmesini tıklıyor. Bizim denememize göre 30 sn bile sürmeden 3 sosyal ağ için de bağlantı talebi gönderiliyor.

Farklı sosyal ağları da sisteme dahil ettiğinde markaların yönlendirme yapabileceği bir nokta haline gelmesi muhtemel servisin benim için tek sıkıntısı alan adının uzun olması. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.