İzlesene.com Yeniden Ulaşılabilir – Engelleme Kaldırıldı

Dün yatırım haberini verdiğiniz Nokta‘nın popüler video sitesi İzlesene.com’a erişim dün akşam 5 civarında engellenmişti. Erişime engellenmesinin ardından Nokta’nın yaptığı girişimler sonucunda izlesene.com‘a erişim akşam 8 civarında tekrar açılmış.

Türk internetindeki engellemeler arasında sanırım en hızlı tekrar açılmayı yaşadık. Yaklaşık 3 saatlik engellemenin sebebi belirsiz olsa da izlesene’nin tekrar erişime açılmış olması sevindirici bir gelişme.

Güncelleme 2: Gün içinde izlesene.com ana sayfasındaki engelleme ekranının geri gelme sebebinin teknik bir problem olduğu tarafımıza bildirildi. İzlesene.com’a erişim tekrar engellenmemiş ve şu anda böyle bir durum söz konusu değildir.

Güncelleme 1: Şu anda İzlesene.com’da yeniden tedbir kararı sayfası görüntüleniyor, son durum hakkında bilgi aldığımızda yazıyı güncelleyeceğiz.

Yorumlar (13)

 1. Birde Türkiyede Hukuk, Adalet yok yargı yavaş tecelli ediyor deniyor 🙂 Dünyanın en hızlı temyizi gerçekleşti herhalde. Ayrıca mahkemelerin 5 te devlet dairelerinin 5.30 da kapandığını göz önüne alırsa, devletin kurumları bu karar için mesai yapmış gözüküyor. Neler olup bittiğinin şeffaflıkla açıklanması gerekir

  Cevapla
 2. hakikaten çok ilginç bir gelişme.. yatırım öncesi kapatma olayının büyük bir prestij kaybı olmasına üzülmüştüm lakin bu yıldırım hızındaki açılış prestiji tekrar arttırmış olsa gerek 🙂

  tebrik ediyorum başarılarından dolayı..

  Cevapla
 3. erdal gökhan |

  bi yanlışlık mı var. hala kapalı 🙂

  Cevapla
 4. sakıncalı içeriğin ne olduğunu merak ettim..

  Cevapla
 5. bu kadar hızlı kapandı ve bu kadar hızlı açıldı. Türkiye’de işler bu kadar hızlı yürümez. Bir çapanoğlu aranmalı bence.

  Cevapla
 6. 14:23 halen kapalı,, bence jet hızıyla açıldı ve ışık hızıyla tekrar kapatıldı 🙂

  Cevapla
 7. Bican Çetin |

  Ben bu kadar çok vergi ödeyipte, bu kadar çok yasaklamalara madur olan başka ülke insanı görmedim 🙂

  Cevapla
 8. cemil kondu |

  Yahu kardeşim aç/kapa bozulacak alet. Oynamayin internetin ayarlarıyla. Madem anlamiyorsunuz bu işlerden Allah aşkına çekin ellerinizi internetten. Başka oynayacak şeyler bulun kendinize. İnternet bizim onu rahat birakın.

  Cevapla
 9. O zaman neden halen okullarda kapalı?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın