İzlesene.com Yeniden Ulaşılabilir - Engelleme Kaldırıldı
Genel

İzlesene.com Yeniden Ulaşılabilir - Engelleme Kaldırıldı

Dün yatırım haberini verdiğiniz Nokta'nın popüler video sitesi İzlesene.com'a erişim dün akşam 5 civarında engellenmişti. Erişime engellenmesinin ardından Nokta'nın yaptığı girişimler sonucunda izlesene.com'a erişim akşam 8 civarında tekrar açılmış.

Türk internetindeki engellemeler arasında sanırım en hızlı tekrar açılmayı yaşadık. Yaklaşık 3 saatlik engellemenin sebebi belirsiz olsa da izlesene'nin tekrar erişime açılmış olması sevindirici bir gelişme.

Güncelleme 2: Gün içinde izlesene.com ana sayfasındaki engelleme ekranının geri gelme sebebinin teknik bir problem olduğu tarafımıza bildirildi. İzlesene.com'a erişim tekrar engellenmemiş ve şu anda böyle bir durum söz konusu değildir.

Güncelleme 1: Şu anda İzlesene.com'da yeniden tedbir kararı sayfası görüntüleniyor, son durum hakkında bilgi aldığımızda yazıyı güncelleyeceğiz.

Yorumlar (12)
 1. Murat Erdem Murat Erdem

  Birde Türkiyede Hukuk, Adalet yok yargı yavaş tecelli ediyor deniyor :) Dünyanın en hızlı temyizi gerçekleşti herhalde. Ayrıca mahkemelerin 5 te devlet dairelerinin 5.30 da kapandığını göz önüne alırsa, devletin kurumları bu karar için mesai yapmış gözüküyor. Neler olup bittiğinin şeffaflıkla açıklanması gerekir

 2. Varol Aksoy Varol Aksoy

  hakikaten çok ilginç bir gelişme.. yatırım öncesi kapatma olayının büyük bir prestij kaybı olmasına üzülmüştüm lakin bu yıldırım hızındaki açılış prestiji tekrar arttırmış olsa gerek :)

  tebrik ediyorum başarılarından dolayı..

 3. bi yanlışlık mı var. hala kapalı :)

  1. DNS'lerin geçmesi biraz zaman alabiliyor, bu yüzden sizde halen düzelmemiş olabilir.

  2. Sinan Sinan

   @Ali Bey, dns ile ilgili olduğunu sanmıyorum. sabah açılıyordu. şuanda yine kapanmış görünüyor. tuhaf birşeyler var ama hadi hayırlısı...

   1. Evet şu anda bizde de kapanma ekranı geldi. bilgi almaya çalışıyorum..

 4. sakıncalı içeriğin ne olduğunu merak ettim..

 5. Grup Davetiye Grup Davetiye

  bu kadar hızlı kapandı ve bu kadar hızlı açıldı. Türkiye'de işler bu kadar hızlı yürümez. Bir çapanoğlu aranmalı bence.

 6. Mustafa Mustafa

  14:23 halen kapalı,, bence jet hızıyla açıldı ve ışık hızıyla tekrar kapatıldı :)

 7. Bican Çetin Bican Çetin

  Ben bu kadar çok vergi ödeyipte, bu kadar çok yasaklamalara madur olan başka ülke insanı görmedim :)

 8. Cemil Kondu Cemil Kondu

  Yahu kardeşim aç/kapa bozulacak alet. Oynamayin internetin ayarlarıyla. Madem anlamiyorsunuz bu işlerden Allah aşkına çekin ellerinizi internetten. Başka oynayacak şeyler bulun kendinize. İnternet bizim onu rahat birakın.

 9. Aygün Coşkun Aygün Coşkun

  O zaman neden halen okullarda kapalı?